Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wieczorne spotkanie Klubu Dyskusyjnego


Nasza szkoła to nie tylko lekcje, klasówki i oceny – to także miejsce, w którym staramy się wychodzić naprzeciw zainteresowaniom uczniów, proponując im szereg dodatkowych zajęć i atrakcji, dzięki którym mogą rozwijać swoje pasje, ale też spędzać czas w dobrym towarzystwie, robiąc coś przyjemnego.


Z tego właśnie powodu w SP 7 zorganizowaliśmy spotkanie Klubu Dyskusyjnego, którego działalność jest ściśle związana z wyjazdami do teatru w ramach realizacji zadań Klubu Młodego Widza. W  czwartkowe popołudnie, 17 stycznia br.,  uczniowie klas IVa oraz IVd przybyli do szkolnej biblioteki, aby obejrzeć film pt. „Kopciuszek” na podstawie baśni braci Grimm. Po części filmowej rozgorzała dyskusja o różnicach w interpretacji baśni, które dostrzegły dzieci między wersjami filmową a sceniczną, którą oglądały podczas wyjazdu do Teatru Dramatycznego w Płocku. Nasi czwartoklasiści  wymieniali poglądy i słuchali innych, doskonaląc przy tym umiejętność argumentacji i wnioskowania

Kończący wieczór, Turniej Baśniowy, zintegrował uczniów obu klas i dostarczył sporo emocji podczas rywalizacji grupowej. Kolejne wyjazdy do teatru oraz spotkania Klubu Dyskusyjnego już po feriach!

źródło i fot. SP nr 7

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x