Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Gorący popiół w plastikowym wiadrze grozi pożarem


Prawdopodobnie pozostawienie gorącego popiołu z pieca węglowego w plastikowym wiadrze było przyczyną pożaru w kotłowni jednego z jednorodzinnych domów przy ulicy Witosa w Mławie. Do pożaru doszło wczoraj, około godziny 14 – tej.


Działania ratownicze prowadziły trzy zastępy z JRG Mława. Ze względu na duże zadymienie strażacy musieli użyć sprzętu ochrony dróg oddechowych. Pożar ugaszono po podaniu jednego prądu wody, po czym oddymiono pomieszczenie. Cała akcja zajęła strażakom niemal godzinę.  Właściciel domu wyszacował straty na kwotę ok. 2000 zł.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x