Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
koparki koparko-ładowarki szkolenia kursy egazmina państwowy Mława
Logo
meblolux

Dzień Babci i Dzień Dziadka. Wszystkiego najlepszego!


jmj7 czyszczenie kostki brukowej i elewacji Mława i okolice
Reklama


Dziś i jutro w kalendarzu wyjątkowe dwa święta – Dzień Babci i Dzień Dziadka 🙂

Wszystkim Babciom i Dziadkom z tej okazji życzymy dużo zdrowia, radości oraz nieustających powodów do dumy ze swoich wnuków.

Redakcja portalu //codziennikmlawski.pl

 

Udostępnij:
Media Expert Mława
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

3
KOMENTARZE

avatar
1500
obiektywny
Gość
obiektywny

Tak się zastanawiałem ,w jakim wieku jest ten „dzidek z bliska .Po tych ciętych wpisach do wszystkich i o wszystkim .Wszystko mu przeszkadzało i na każdy temat się wtrącał.Tak myślałem albo jest starym już ramolem ,albo młodszym obibokiem niepracującym.Bo cały czas był widoczny.Teraz się ujawnił.

Dziadek z bliska
Gość
Dziadek z bliska

Wypada aby ci odpowiedzieć, dziwne tylko jest to ze tak dlugo się zastanawiales, i WRESZCIE doszedłes do wniosku, ze jestem juz starym to fakt, ale tobie jest brak szacunku dla starszych a ramolem, przyjdzie czas że sam tez nim będziesz faktem jest ze w swych postach dosyc często uzywalem cietego jezyka nie do wszystkich, używałem go tylko do tych, ktorzy na portalu pisali bzdury nie znając w ogole spraw ktore opisywali, i tak będę pisal dalej z jednym wyjatkiem że troszeczkę stepie ten swoj jezyk. Poniewaz w Mławie, żyję sobie spokojnie na emeryturze, już od paru lat, i znam wiele… Czytaj więcej »

dzidek z bliska
Gość
dzidek z bliska

Z CAŁEGO SERCA DZIĘKUJĘ.!!!!!!—-PORTALOWI codziennik. mlawski.pl—za te życzenia, tym bardziej, że wspólnie z BABCIĄ mamy, nieustające powody, i dumę ze swoich wnuczek!!! JESZCZE RAZ DZIĘKUJEMY REDAKCJI!!!!!! ŻYCZYMY CAŁEJ REDAKCJI, SAMYCH SUKCESÓW, w realizacji ciekawych stron tego portalu.