Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
koparki koparko-ładowarki szkolenia kursy egazmina państwowy Mława
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Taki bal jest tylko raz w życiu. Studniówka I LO


W minioną sobotę uczniowie z klas maturalnych I Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Wyspiańskiego w Mławie bawili się na swojej studniówce.

jmj7 czyszczenie kostki brukowej i elewacji Mława i okolice
Reklama


I liceum ogólnokształcące jest szkołą, która tradycyjnie organizuje bale studniówkowe we własnych murach. Tak było też i w tym roku. Z tej okazji sala gimnastyczna LO zmieniła się w pięknie udekorowaną, salę balową. Jak nakazuje tradycja, bal rozpoczął się świetnie przygotowanym i wykonanym polonezem. Były podziękowania dla wychowawców, nauczycieli i rodziców. Życzenia maturzystom złożyli dyrektor Maria Luberadzka – Cobas, oraz zaproszeni goście i rodzice.

Po części „oficjalnej” rozpoczęła się ta „nieoficjalna”, podczas której wszyscy uczestnicy Balu bawili się wspólnie do samego rana.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.


.

red.

 

« 1 z 5 »

Zobacz TUTAJ Studniówki 2019

Udostępnij:
Media Expert Mława
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

avatar
1500
Anonimowo
Gość
Anonimowo

Najgorsza Mławska studniowka. Wykonanie poloneza bardzo słabe, a sala tragiczna, dekoracje z przed 10lat. Taka trochę stypa

belfer
Gość
belfer

Cudownie wyglądacie. Elegancko i z klasą. Życzę wszystkim najlepszych wyników na egzaminie maturalnym 🙂