Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Studniówka w ZS nr 3


Wczorajsza studniówka w Zespole Szkół nr 3 jest jedną z pierwszych studniówek w mławskich szkołach. Tu na swoim pierwszym, dorosłym balu bawiły się trzy maturalne klasy. Jak każe tradycja szkoły, bal maturalny rozpoczyna się zawsze odśpiewaniem hymnu szkoły i polonezem, tak więc było i tym razem.


W części oficjalnej nie zabrakło też wzruszających momentów i podziękowań przede wszystkim dla wychowawców i rodziców, ale również dla dyrekcji i nauczycieli. Szkoła żegnając kolejny rocznik swoich absolwentów, życzyła im udanego startu w dorosłe życie, a zanim to nastąpi – pomyślnego zdania egzaminu maturalnego.

– Życzę wam, abyście wspaniale zdali egzamin maturalny. Bądźcie rozsądni i mądrzy, byście nie żałowali żadnej chwili swego młodzieńczego życia – mówiła wicedyrektor Małgorzata Malon – Miecznikowska.

Taneczną zabawę rozpoczął tańczony w kółeczku walc. A potem jeszcze pamiątkowe fotografie i maturzystki z obowiązkowo czerwoną podwiązką. I cała noc świetnej zabawy.

Zapraszamy do oglądania fotorelacji.


.

red.

« 1 z 8 »

Zobacz TUTAJ Studniówki 2019

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Olek
Olek
5 lata temu

Gdzie w Mławie jest taka fajna sala?

Mlawiak
Mlawiak
5 lata temu
Reply to  Olek

Spał gajowki pod dzialdowem

Xdd
Xdd
5 lata temu
Reply to  Olek

Na gajowkach za Ilowem

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x