Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Niezwykły Bal Karnawałowy w MPS1


W Miejskim Przedszkolu Samorządowym nr 1 odbył się niezwykły bal karnawałowy. Piękne stroje, pamiątkowe zdjęcia, zabawa z wodzirejem, pokazy baniek i ogni, dmuchane zjeżdżalnie a przede wszystkim wspaniała, radosna atmosfera towarzyszyła dzieciom wczoraj (17 stycznia) podczas szkolnego balu.


Już od rana przedszkolaki pozowały do zdjęć w przepięknych karnawałowych strojach i z niecierpliwością czekały na bal.

Gdy wszyscy przybyli na salę balową, pani Dyrektor  – Janina Lampkowska – powitała uczestników balu i otworzyła „Bal Karnawałowy 2019” wystrzałem z konfetti. I wtedy była wielka niespodzianka, na salę wbiegł Wodzirej, który powitał przedszkolaków i zaczęły się wspólne tańce. Przedszkolaków odwiedził również Olaf. Między tańcami odbywały się pokazy baniek, ognia i wiele innych atrakcji. Dużą atrakcją był dmuchany zamek i zjeżdżalnia. Wszyscy wspaniale się bawili. W każdej grupie zorganizowany był słodki poczęstunek. Nad sprawnym przebiegiem balu czuwały panie: Aleksandra Stando i Paulina Langowska.

źródło i fot.: MPS nr1

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x