Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Lekkoatleci Zawkrza po rekordy w Warszawie i w Toruniu


Za lekkoatletami mławskiego Zawkrza premierowe występy w sezonie. Na mityngu w Warszawie powalczyła Kaja Chmielewska, natomiast w Toruniu ekipa naszego klubu liczyła aż pięć osób. Wszyscy pobili rekordy życiowe.


Na początku lutego na toruńskiej Arenie odbędą się halowe mistrzostwa Polski U-20. Wśród uczestników nie zabraknie reprezentantów Zawkrza – trener Waldemar Łaszczych przygotowuje do startu na prestiżowej imprezie Alana Sadolewskiego. Pierwszym sprawdzianem formy okazały się niedzielne zawody. Młody zawodnik na 60 metrów uzyskał czas 7,51 (piąty w swoim biegu), natomiast dwieście metrów pokonał w 23.64 (czwarty w wyścigu).

W sumie ekipa Zawkrza w stolicy województwa kujawsko-pomorskiego liczyła sześć osób. Oprócz Alana swoje umiejętności zaprezentowali jeszcze Patryk Bedra (skok w dal 5,61, bieg na 60 metrów 7,73), Konrad Kuciński (bieg na 60 metrów 8,04, bieg na 200 metrów 25,22), Igor Granoszewski (bieg na 60 metrów 7,78, bieg na 200 metrów 25.51), Szymon Gorlewski (bieg na 60 metrów 7,98, bieg na 200 metrów 27.33) oraz Dominik Dąbrowski (bieg na 100 metrów 3.03.44). Wszyscy pobili rekordy życiowe w każdym swoim występie.

Nie inaczej było w przypadku naszej jedynej przedstawicielki podczas zmagań w Warszawie. Chmielewska powalczyła na 600 metrów, ustanawiając „życiówkę” wynikiem 1.49.23.

W sobotę 19 stycznia mławianie powalczą na kolejnym mityngu w Toruniu.

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x