Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Srebro i brąz dla naszych kixboxerów


Dobry start zawodników Senshi Fight&Sport na Mistrzostwach Polski WKSF w Kickboxingu w Mińsku Mazowieckim. Klub reprezentowało czterech zawodników. Dwóch z nich odniosło spory sukces. 2 miejsce zajął Michał Rykowski w konkurencji K1 Full Contact – 75kg (walczył z kontuzją stawu skokowego) oraz 3 miejsce zajął Tomasz Laziuk w konkurencji K1 Full Contact – 80kg.


Tomasz trenuje w Senshi Team Fight&Sport od niedawna. Jego macierzysty klub to Red Lion Miedzyrzec Podlaski skąd pochodzi i mieszka na stałe. Obecnie pracuje w Mławie i trenuje dodatkowo pod okiem Artura Możdżonka. Walkę o 3 miejsce wygrał w 1 rundzie ciężkim nokautem. Adam Cichocki i Bartłomiej Kisiel po dobrych walkach niestety musieli uznać wyższość swoich rywali. Serdecznie gratulujemy chłopakom za dobre walki i zapraszamy do zajęć Taekwondo ITF oraz Kickboxingu w klubie Senshi Fight&Sport.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x