Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Pozostawił w bankomacie 2 tys. zł, ktoś je przywłaszczył


Powiedzenie, że okazja czyni złodzieja okazuje się wciąż prawdziwe. Jak podaje mławska policja, wczoraj ok. godziny 14:30, nieznany sprawca przywłaszczył pieniądze w kwocie 2000 zł. Pieniądze pozostawione były w bankomacie przy ulicy Spichrzowej przez męża osoby zgłaszającej – mieszkanki gm. Wieczfnia Kościelna.


red.

źródło KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
8 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
maria
maria
4 lata temu

2000 wypłaci bankomat?

every
every
4 lata temu
Reply to  maria

To zależy od banku, od ustalonego limitu – wypłaci.

dzidek --z bliska
dzidek --z bliska
4 lata temu

Dwukrotnie spotkałem się z taką sytuacją, kiedy mieszkańcy pobierający pieniądze w bankomacie przy ul Chrobrego, pozostawili kasę raz emerytka, zostawiła 800, zł, aby oddać jej pieniądze biegłem za nią z 50 metrów, aż do handlowca, trzeba przyznać że brakło jej słów na podziękowanie. innym razem młody człowiek tak się śpieszył, że zostawił 300,zl, ale zdążyłem go zatrzymać już w samochodzie, kiedy szykował się do odjazdu. PIENIĄDZE W TAKICH SYTUACJACH SZCZĘŚCIA NIE DAJĄ—wystarczyło słowo DZIĘKUJĘ!!!! Nie piszę tego aby się tym chwalić, ale piszę tylko dlatego aby ludzie pobierający pieniądze z automatu, dokładnie patrzyli na to co robią, i aby słuchali komunikatu z bankomatu, bo w takim przypadku pospiech jest złym doradcą i tylko nie potrzebnie kuszą złodzieja, bo niestety tacy są wśród nas !!!

every
every
4 lata temu

Mam nadzieję, że kartę chociaż zabrał.
Sprawca jak sprytny, to nie do rozpoznania.
Ponadto, być może pieniądze wróciły do bankomatu, jeżeli nie zostały w odpowiednim czasie zabrane.

Zen
Zen
4 lata temu

Pytanie brzmi po co zostawil
Gapiostwo

Anonim
Anonim
4 lata temu
Reply to  Zen

Żona kazała pobrać, to pobrał, nie powiedziała, że ma je zabrać z bankomatu.

Olka
Olka
4 lata temu
Reply to  Anonim

Tak jest, facetowi trzeba zawsze dokładne instrukcje dawać.

Bolo
Bolo
4 lata temu

Monitoring powinien szybko wskazać sprawcę.

8
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x