Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Pijani kierowcy w Mdzewie i Mławie


We wtorek 15 stycznia rano mławscy policjanci zatrzymali dwóch nietrzeźwych kierowców. Pierwszy wpadł na krajowej „siódemce”, w miejscowości Mdzewo. Tu samochodem marki Seat Cordoba kierował 39-letni mężczyzna, mieszkaniec gm. Strzegowo. Zatrzymany do kontroli miał w organizmie ponad 0,92 promila alkoholu.

Drugiego z nietrzeźwych kierowców policjanci zatrzymali w Mławie na  ul. Powstańców Styczniowych.  21 – letni mężczyzna, mieszkaniec gm. Lipowiec Kościelny kierował samochodem marki Mercedes – Benz, mając w organizmie ponad 1,23 promila alkoholu. Ponadto posiadał zakaz prowadzenia pojazdów.

red/źródło: mł. asp. Aneta Prusik KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

3
KOMENTARZE

avatar
1500
STR
Gość
STR

Na 7 w Mdzewie. Poprawili.

DRIVER
Gość
DRIVER

To wreszcie na 7 czy w mdzewku ?

STR
Gość
STR

Krajowa „siódemka” nie przebiega przez Mdzewko :p