Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Kto zgubił klucz od samochodu na Osiedlu Młodych?


Mławscy policjanci wydziału prewencji, podczas prowadzonych czynności służbowych, zabezpieczyli klucz od samochodu. Przedmiot znaleziono na terenie Osiedla Młodych w Mławie.


Policjanci apelują do osób, które rozpoznały na zdjęciu należący do nich utracony przedmiot, tj. klucz od samochodu, o niezwłoczny kontakt z KPP w Mławie, tel. 023/ 654 72 65, lub tel. kom. 519 035 284.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x