Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

W Radzanowie liczba uczestników pobiła rekord. Zbiórka również [zobacz video]


Liczba osób biorących w akcji pobiła rekord. Hala była pełna ludzi, wszystkie okoliczne parkingi były zajęte, a sznur aut stał aż do rynku. Padł również rekord finansowy zbiórki w Radzanowie.


– To chyba nas najbardziej cieszy, że tyle osób uczestniczyło w akcji. Zebraliśmy 27 467,69 zł, to jest o kilkaset złotych więcej niż w ubiegłym roku – mówi szefowa sztabu WOŚP, pedagog ZS w Radzanowie, Aldona Nowocińska.

10 wolontariuszy kwestowało na ulicach, ale główne atrakcje przygotowane były w hali sportowej.

Tu dzieci i młodzież przygotowała różne występy. Swoje umiejętności zaprezentowała grupa teakwondo. Najbardziej widowiskowy występ należał do Cyrku Vegas, a ogromnym zainteresowaniem cieszył się pokaz Robot Laser Show.

Wśród licytowanych gadżetów jak zwykle zainteresowaniem cieszyły się złote serduszka, jedno z nich wylicytowano za kwotę 5700 zł. Dla fanów sportu były piłki z podpisami od Giba, Legii i Zaksy. Wszystkie uzyskały ceny ponad 1000 zł. Do licytacji były również vouchery na różne usługi i gadżety WOŚP. Światełko do nieba w Radzanowie miało formę zimnych ogni.

W powiecie mławskim dla WOŚP pieniądze zbierała też Szkoła Podstawa w Niedzborzu (gm. Strzegowo). Tu według pierwszych obliczeń sztabu wynikało, że zebrano tam ponad 32 550 zł., a więc o 8500 zł więcej niż przed rokiem.

JK

Video: Jurkiewicz Studio

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x