Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Oprawa obrazów grafik luster Mława duży wybór ram Mława galeria autorska Przemysław Zalweski sprzedaż obrazów na zamówienie
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Raz bez trenera, raz bez zawodników. Iskra zdobyła Mławę
Runda rewanżowa w trzeciej lidze rozpoczęła się dla siatkarzy mławskiego Zawkrza bardzo nerwowo. Najpierw do Skaryszewa wybrali się bez trenera, a w domowej rywalizacji z Iskrą Warszawa musieli sobie radzić bez kilku podstawowych zawodników.

Przeciwko Olimpowi udało się jeszcze sięgnąć po komplet punktów. Gorzej było w konfrontacji ze stołeczną ekipą. Okazało się, że nie jest łatwo zastąpić Serafina Gruźlewskiego, Tomasza Szwęcha i Michała Drajera. Szczególnie odczuwalny okazał się brak pierwszego z wymienionych zawodników.

Na barkach libero oparte jest całe przyjęcie naszej ekipy. To najważniejszy element gry każdego zespołu – bez dobrego odbioru zagrywek trudno marzyć o skutecznym ataku, a przy tym oczywiście o zdobywaniu punktów.

Lukę po przeziębionym Gruźlewskim próbował wypełnić młody Miłosz Kwieciński. Na co dzień trenuje i występuje z juniorami – w seniorach zaliczył debiut w meczu ligowym. Robił co mógł, ale konkurenci wykorzystali z zimną krwią osłabienie  Zawkrza. W każdym secie odnieśli wysokie zwycięstwa.

KS Zawkrze Mława – Iskra Warszawa 0:3 (21:25, 16:25, 21:25)

Zawkrze: Paweł Domżalski, Mateusz Paluszkiewicz, Łukasz Bober, Robert Rybka, Kacper Wiśniewski, Radosław Rochna i Miłosz Kwieciński (libero) oraz Cezary Kaliszewski i Krzysztof Szafraniec.

XIV kolejka (19 stycznia): Sparta Grodzisk Mazowiecki – KS Zawkrze Mława.

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500