Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

MKM-ka po nowemu. Na przystankach bez zmian


Od 1 stycznia prowadzenie Mławskiej Komunikacji Miejskiej przejęło  Mławskie Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe. Wraz ze zmianą podmiotu obsługującego komunikację zmieniły się również trasy oraz rozkład jazdy autobusów. Za tymi zmianami nie nadążyły działania organizacyjne. Na przystankach brakuje nowych rozkładów, za to są jeszcze stare oznaczenia linii, co nie ułatwia orientacji zwłaszcza osobom spoza Mławy, które chcą korzystać z MKM.


– Na przystankach brakuje rozkładów jazdy. W ratuszu odsyłają do Internetu, ale sprawdzanie w ten sposób rozkładu zwłaszcza osobom starszym sprawia trudności. Rozkłady powinny być na przystankach. Poza tym na wielu są jeszcze stare oznaczenia linii autobusowych, więc niektórzy mogą nie wiedzieć, że nie ma już np. linii A. – pisze w tej sprawie do redakcji czytelnik.

Na marginesie tego głosu można dodać, że również gdy linie MKM obsługiwał Mobilis, też różnie bywało z terminowością wymiany rozkładów jazdy na nowe. Tu miejmy nadzieję, że szybko pojawią się zarówno nowe oznaczenia jak i odpowiednie rozkłady jazdy.

JK

Poniżej jeszcze raz linki do aktualnych rozkładów jazdy

Rozkład jazdy 01.01.2019 linia 1

Rozkład jazdy 01.01.2019 przystanki

Rozkład jazdy 01.01.2019 linia 4

Rozkład jazdy 01.01.2019 linia 3

Rozkład jazdy 01.01.2019 linia 2

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
62 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
janina
janina
4 lata temu

„codziennik” czy inny portal mławski to przede wszystkim informacje lokalne. Chcesz informacji o Gdańsku włacz telewizor i tvn24. Burmistrz to dobry człowiek przeżywa to bardziej niz wy. Czego chcesz aby burmistrz zrobił wiec na środku rynku.

Olka
Olka
4 lata temu
Reply to  janina

„Burmistrz to dobry człowiek…” – humor miesiąca stycznia 2019 😀

dzidek z bliska
dzidek z bliska
4 lata temu
Reply to  janina

Szanowna Pani z takimi, postami, to lepiej w takich chwilach. MILCZEC, to ze Burmistrz, to przeżywa to widać., HUMOR MIESIACA.

mławianin 1
mławianin 1
4 lata temu

Myślę że milczeć powinieneś TY! Kiedyś obiecałeś, że już nie będziesz pisał – dzbanie. Tak więc zamilcz

dzidek --z bliska
dzidek --z bliska
4 lata temu
Reply to  mławianin 1

Tak prawda!! obiecałem nie pisac na portalu, ale kiedy przez dłuższy czas czytałem te wasze wypociny,i oceny postanowiłem wrócić, aby takim nieukom jak ty DZBANIE, odechciało się pisać takich głupot, tym wpisem pokazujesz że naprawdę jesteś tym DZBANEM, JESTEŚ PRZYKŁADEM TEGO NAIWNEGO SUWERENA, O KTÓRY KURSKI ten z TVP powiedział kiedyś ŻE CIEMNY LUD WSZYSTKO KUPI, i jak widać w ostatnich dniach, że naprawdę kupił. a twe posty są tylko potwierdzeniem tego że ty mieścisz się w tej formule, i dlatego mam prośbę abyś mógł przestać posługiwać się słowem MŁAWIANIN—bo swymi postami przynosisz memu miastu tylko WSTYD!!!

Anonimowo
Anonimowo
4 lata temu

Widzę, że już używasz słów, których ktoś inny użył wobec Ciebie (słowo dzban). Nawet nie potrafisz wymyślić sam nic, (dosłownie nic). Odtwórca z Ciebie – prosty człowieku. Który mój wpis przynosi wstyd???? Przykład proszę. Nie szukaj, nie znajdziesz. Może, ten w którym potwierdziłem to co napisał A…. ,że przystanek na Piłsudskiego powinien być oznaczony (jakkolwiek ale oznaczony). Tam od powstania komunikacji nie wiadomo w którym miejscu jest. Teraz według Ciebie jest dobrze??? Pytam, bo sam podszedłeś do tego bardzo lekko i z lekceważeniem. O polityce nie piszę…. Nie umiesz dyskutować, nie umiesz porządnie niczego napisać.
Kto Ci płaci za te wpisy? Dostajesz od postu czy tygodniówki ? Trudno uwierzyć, żeby człowiek normalny pisał w ten sposób. Nie przepuścisz nikomu, kto próbuje coś napisać od siebie, przedstawić własne zdanie i opinię. Wiesz, że to co piszesz świadczy o Tobie a nie o innych ? Świadczy o tym jaki zasób słów człowiek posiada i czy umie z tego zrobić pożytek. Tobie to nie wychodzi i widzi to 90% użytkowników tego forum. Natomiast nie widzisz tego Ty. To jest wniosek, który można wyciągnąć. Nie wiem po co to piszę, wszak i tak pewnie się nie znamy (i dobrze). Dlatego zakończę jak inni, czyli nie odpisując na Twe zaczepki i próby, powtarzam próby napisania czegoś mądrego. Żegnam fatalny dzidku, a może do zobaczenia….:)

mławianin 1
mławianin 1
4 lata temu
Reply to  Anonimowo

To pisałem JA – mławianin 1 – żeby było jasne.

dzidek z bliska
dzidek z bliska
4 lata temu
Reply to  Anonimowo

Pytasz kto mnie płaci, ta zadna tajemnica, mam sponsora w TORUNIU, ktory dla mnie jest bardzo Chojny, a któż by w Mławie nie znał takiej, uczonej indywidualności, musiales dlugo myslec , aby wysmażyć taki post, mysl nad nastepnym, bo ten przeslakem do znanego mi kabaretu aby zrobil z tych twoich wypocin użytek, moze nie dlugo, uslyszysz, skecz o SOBIE, ukrwanie się pod tymi nickami, i tak ci nic nie daje, za dobrze cie znam, ale nie chcę, ztskim DZBANEM prowadzic polemiki, i nie mam zamiaru z toba sie spotykac,

normal
normal
4 lata temu

Pisze się: Kto mi płaci a nie: Kto mnie płaci. Analfabeto. Innych wyzywasz od analfabetów – sam robiąc błąd na błędzie. Słupku….

dzidek z bliska
dzidek z bliska
4 lata temu
Reply to  normal

Mogę sie zgodzić, że jestem, analfabeto że jestem slupkiem, ale takim idioto jak ty, nie chcę być,

Daniel
Daniel
4 lata temu

Jestem tego samego zdania co dzidek z bliska.Boli mnie bardzo źe do tej chwili a jest środa godz.20 ta nie ma w Mławie żadnej reakcji ze strony włodarza miasta.Przykro mi że nie dorośliśmy do swoich funkcji.

dzidek z bliska
dzidek z bliska
4 lata temu
Reply to  Daniel

Dziękuję za wsparcie, DANIEL i tak jak mowila malzonka Prezydenta Adamowicza, ze jest w zalobie ,ale ta zaloba minie, i wieży w to ze ta smierc nie pojdzie na marne. Moze te slowa, tej rodziny dotra do tych, ktorzy nie moga zrozumiec, ze w tych chwilach obojętnie, gdzie jestesmy powinnismy, byc razem, ale juz po wpisach niektórych widać, że mlawianie do takiego przezywania nie dorośli, i jest mi z tego powodu BARDZO, BARDZO. PRZYKRO. Ale cóż jednostki tego nie zmienią, pozostanie mi tylko patrzenie jak inni potrafią tak niepotrzebna smierc PREZYDENTA ADAMOWICZA, uczcic i tworzyć serca światła, ku jego pamieci, dajac swuadectwo żalu i dowód ze poprzez to swiatlo beda pamietac, i mimo ze nie są rodzina to potrawia z zalu uronic LZE, i tego sie nie wstydzą.

Ja Maciej
Ja Maciej
4 lata temu

W autobusach powinny być rozkłady na jakimś papierze żeby sobie wziąć. Może być na zwykły wydruk z drukarki, nie musi być na papierze kredowym .

dzidek z bliska
dzidek z bliska
4 lata temu

Piszę ale nie chodzi mi o MKM–w zasadzie na portalu jestem prawie od jego powstania, piszecie różne informacje, opisujecie różne sprawy nie tylko dotyczące naszego miasta. ALE W TYCH DNIACH POCZĄWSZY OD 13 STYCZNIA, WYDARZYŁO SIĘ W KRAJU COŚ CZYM ŻYJE CAŁY KRAJ, ALE TAKŻE ŚWIAT–i sam zadaje sobie pytanie czy portalu nie jest stać na to aby napisać tą informacją o mordzie PREZYDENTA GDAŃSKA PAWŁA ADAMOWICZA. Faktem jest że możemy to obserwować w TV i na innych portalach, np. ELBLĄGA–ale mimo że obserwuje to wydarzenie o którym mówi cały świat, to naprawdę brak mi jest wzmianki o tym morderstwie na portalu codziennik,pl–tym bardziej że bardzo dużo Mławiaków, jest z tą Gdańską ziemią związanych, i otwierają nasz portal a tu cisza, czyżby nam pisać zakazano?– A MOŻE BURMISTRZ MIASTA–ODPOWIE NA APEL PREZYDENTÓW I INCJATYWĘ ZWIĄZKU MIAST POLSKICH, I W DNIU POGRZEBU PREZYDENTA ADAMOWICZA ZORGANIZUJE ZGROMADZENIE PRZED RATUSZEM, DLA UCZCZENIA PAMIĘCI PREZYDENTA GDAŃSKA ADAMOWICZA. Czy Władze naszego miasta stać jest na to aby odpowiedzieć, pozytywnie na ten apel.?? Panie Burmistrzu tylko proszę aby nie poszedł Pan w ślady Kaczyńskiego, który w Sejmie RP podczas minuty ciszy, nie był obecny na sali sejmowej, który swemu bratu stawia pomniki bo zginął w katastrofie , a konkurentom politycznym zamordowanym na posterunku- spóznienie i nieobecność. TAKIE POSTĘPOWANIE TO GORZEJ NIŻ ZBRODNIA TO BŁĄD, TO GEST POGARDY. O TEJ ŚMIERCI MUSIMY PAMIĘTAĆ!!!!!

Jarząbek
Jarząbek
4 lata temu

Przeciez juz wszystko wiadome czego jeszcze chcesz? Zaloby tygodnoowej. Pojedziesz na pogrzeb tam uczcisz jego smierc. Taki madry jestes to idz na najblizsza sesje rady miasta i wywal swoje smutki, a nie masz pretensje do portalu. Anonimowy kompleksowy patroto.

dzidek z bliska
dzidek z bliska
4 lata temu
Reply to  Jarząbek

Dubler Jarząbka!!—pytasz czego chce PAMIĘCI O TEJ TRAGEDII, TEGO CHCĘ nie tylko Ja, tego chcą normalni ludzie POLACY, i nie tylko. Tylko tak prosty apel jak widać , do takich osobników jak TY nie jest w stanie dotrzeć, bo aby ten apel zrozumieć to trzeba mieć troszeczkę oleju w głowie, a nie siano.Na sesję Rady się nie wybieram, bo tam obradują tacy sami patriocii jak TY którzy mają problem z myśleniem. To nie są żadne pretensje do portalu a stwierdzenie tylko faktu że o takich sprawach politycznego mordu nie potrafi napisać paru słów, więc napisałem sam, ale widać że ta moja prośba dotarła do tych myślących” inaczej”i to jest problem, nie tylko Mławy.

Jarząbek
Jarząbek
4 lata temu

To sobie przezywaj tragedie wewnatrz siebie, a nie na pokaz czego rodzina jego nie chciala. Po tym co piszesz to widac ze do normalnisci daleko ci. Siejesz nienawiscia i szczujesz. Chlopie, stary dziadku opanuj sie. Co boisz sie na sesje rady pojsc, taki bohater z ciebie?

dzidek z bliska
dzidek z bliska
4 lata temu
Reply to  Jarząbek

Tak przeżywam tą tragedię tak jsk większość Gdanszczan, i wiekszosc Polaków, ale w kazdej społeczności są tak wybitne jednostki jak Ty ktore mają problem aby w tak trudnych chwilach, byc jednością,wielka szkoda, ze nie posluchales, tej rodziny, ktora ma ogromną wdzięczność za to ze tak wielu, Polaków, poprzez różne, formy oddaje HOŁD mezowi i ojcu, tylko moje miasto, Mlawa, nie potrafi, aby być razem z większością Polaków, i to jest dls mnie bardzo PRZYKRE.Tak jestem dziadkiem i tego się nie wstydzę, dzieciaku ty na prawdę nie wiesz co i jakie slowa sieją nienawisc, a żebyś sie dowiedział to musisz wiecej ogladac TVP Kurskiego, i wtedy moze zrozumiesz, i przestaniesz pisac w takich trudnych chwilach takie bzdury, jak ja bylem na sesjach, to dziecino, na bosaka biegales, i w pampersach chodziles, aby nie zostawiac po sobie zadnego śladu, a dziś, kiedy obtarles, mleko z pod nosa, chcesz uczyc innych.OPAMIETAJ SIĘ BO JESZCZE Z TEJ SWOJEJ MADROSCI NA PRAWDĘ ZGLUPIEHESZ, a szkoda byloby takiego TALENTU

Poseł
Poseł
4 lata temu
Reply to  Jarząbek

Jarzabek po tym co Piszesz Masz mój szacunek popieram Cię mocno za te słowa prawdy
Szacunek

dzidek --z bliska
dzidek --z bliska
4 lata temu
Reply to  Poseł

No i cóż GLUPI GLUPIEGO ZAWSZE ROZPOZNA.

Zen
Zen
4 lata temu

Dziadek z bliska
Idz do kościoła z tymi przemyślenia
Zmów różaniec tam zrozumiesz zadume i powagę sprawy…
I przestań pier…. o tym bo już słuchać tego nie można! Artykuł jest o mkm i o tym rozmawiajmy ok

dzidek --z bliska
dzidek --z bliska
4 lata temu
Reply to  Zen

ZEN—przyczepiłeś się do mnie jak rzep do psiego ogona i jak wielu piszących na portalu, no ale cóż takie masz prawo, ale tobie to ani KOŚCIÓŁ, ani różanie juz nie pomoże, radzę ci przestań brać te zioła, bo już sam nie wiesz co piszesz, i przestań pier…dzieć? bo zatruwasz środowisko DZBANIE.

Obiektywny
Obiektywny
4 lata temu

Dokupcie normalne tabliczki przystankowe i zamontujcie je w normalnym stalym miejscu. Te naklejane nie sa praktyczne, łatwo je zerwac. Oczyscic wiaty z tych niepotrzrbnych ponaklejanych informacji/reklam.

A....
A....
4 lata temu

I wciąż z uporem maniaka miasto nie stawia przystanku na ”Piłsudskiego – ZWM” w stronę centrum. Pytałem już o to kiedyś telefonicznie i powiedziano mi, że sprawa będzie załatwiona. Niestety wciąż nie jest. Tak więc pytam jeszcze raz : Pani rzecznik, gdzie jest dokładnie przystanek na Piłsudskiego ZWM w stronę miasta? Gdzie stanąć, żeby kierowca wiedział, że czekam na autobus linii 2 a nie na kolegę z pracy? Pytam tu, bo oficjalne pytanie pozostało bez odpowiedzi.

przystanek
przystanek
4 lata temu
Reply to  A....

nie ma w te strone przystanku i już, tak ciemno ci przed oczami? Zadzwon do Warszawy i tam pytaj, czy bedzie przystanek, to droga wojewodzka.

A....
A....
4 lata temu
Reply to  przystanek

Drogi przystanku – powinieneś nazwać się inaczej….. Jest w tę stronę przystanek (sprawdź w rozkładzie). A jeśli jest – to nie tylko powinno ale wręcz musi być oznaczenie w postaci np. tzw słupka (może to być nawet zwykły, nie ten czerwony). A jeśli to droga wojewódzka to nie ja a ktoś z UM powinien zadzwonić i uzgodnić gdzie mógłby taki ”słupek” stać. Nie wierzę, że nie można by było dogadać się w tej sprawie, prawda ???? – ”SŁUPKU”

przystanek
przystanek
4 lata temu
Reply to  A....

Chyba nic nie złatwiałeś z wojewódzkimi… taaa… na telefon….

A....
A....
4 lata temu
Reply to  przystanek

Ty wiesz o czy piszesz? Twe pisanie wygląda jakbyś brał dopalacze.

przystanek
przystanek
4 lata temu
Reply to  A....

Pewnie ze nie ty to powinienes uzgadniać, nie nadajesz sie do tego, jedynie do wylewania żali i pokazywania paluszkiem. Tak, widzę

mławianin 1
mławianin 1
4 lata temu
Reply to  przystanek

Ej, przystanek nie bredź. Jeśli w rozkładzie jest tam przystanek to musi być oznaczenie.

dzidek z bliska
dzidek z bliska
4 lata temu
Reply to  A....

Zadajesz pytanie Pani rzecznik??,—jeśli mogę cię o coś prosić to byś mógł mnie przestać rozśmieszać, JAK PISZESZ W SWYCH POSTACH TO JEST TYPOWY „SŁUPEK” no jest bo jest

A....
A....
4 lata temu

Dzidku ze wsi. Z Tobą nie dyskutuję. Nie wtrącaj się w dyskusję jeśli nie wiesz o czym się tu pisze. Już w jednym poście się ośmieszyłeś ( tym z 10- cioma minusami) teraz tu… Ty nie masz odrobiny samokrytyki. Jeśli nie umiesz się ocenić to poproś znajomych, jeśli ich masz… Słupku.

dzidek z bliska
dzidek z bliska
4 lata temu
Reply to  A....

A. Jak analfabeta, na tym przystanku Piłsudskiego. ZWM, —powinni postawić Ciebie, idealnie nadajesz się do tego aby robic za slupa, i wtedy nie bedziesz mial z niczym problemu. Powinienes pamiętać, razem z tymi ktorzy pod innym mym postem, daja mi lajki na czerwono. Nic na to nie poradzę, ze są tak samo rozgarnieci, jak ty., ktorzy widzą tylko czubek wlasnego nosa, masz rację dyskusja z toba nie ma sensu, jak jesteś naportalu, to powinieneś wiedzieć, ze do twych postów moze ustosunkować się każdy z odwiedzajacych portal. Jejku co ja piszę, jesteś tak madry i nawiedzony, , ze tylko twoje ma się liczyc, a wiec rib za tego slupa.

A....
A....
4 lata temu

Nie wiesz co pisać, to obrażasz. Nic nowego u Ciebie. Jeśli piszesz ” lajki na czerwono” to akurat o rozgarnięciu nie powinieneś pisać. Lajk na czerwono…. To tak jak byś napisał plusy dodatnie…. No cóż, widać, że w Twoją głowę trudnych informacji nie da rady wbić. Ewentualnie młotkiem. Dyskusja z Tobą równa się zeru

mławianin 1
mławianin 1
4 lata temu
Reply to  A....

Ja bym jeszcze dopisał plusy ujemne …… 🙂 dzidek …..- nie pisz proszę.

dzidek --z bliska
dzidek --z bliska
4 lata temu
Reply to  A....

I DLATEGO Z TAKIM ZEREM JAK TY, nie mam zamiaru dalej wymieniać swych mysli, warto abyś sam skorzystał z tej rady którą mi dajesz, i może cos w tym twoim pustym łbie sie zmieni.

Anonim
Anonim
4 lata temu

Pani Magdaleno, kiedy jest planowane postawienie chociaż jednej wiaty przystankowej na przystanku OKM Kościół.
Z tego przystanku dojeżdża wiele ludzi w obu kierunkach, a nie ma przy nim ani po jednej stronie, ani po drugiej nawet ławki, o wyżej wymienionej wiacie nie wspominając.
Wymienialiście ławki przy ratuszu, czyż nie można było dwóch zagospodarować na ten przystanek? czyż to takie trudne? Na ul. Zachodniej, po obu stronach są ławki, a z tamtego przystanku bardzo mało ludzi korzysta.

OKM Kosciol
OKM Kosciol
4 lata temu
Reply to  Anonim

na OKM Kosciol nie ma miejsca, proszę nie tarasować wiatami i ławkami chodników, nie chcę się poobijać idąc chodnikiem o ławkę.

Anonim
Anonim
4 lata temu
Reply to  OKM Kosciol

Nie muszą być na chodniku, wystarczy się dogadać!

dzidek
dzidek
4 lata temu

Czerwone slupy/znaki przystankowe powinny byc zmienione na zwykle znaki przystankowe. Sa slabej konstrukcji i nie wpisuja sie za dobrze w otoczenie.

Anonim
Anonim
4 lata temu
Reply to  dzidek

Za to są bardzo dobrze widoczne i to jest dobre.

h13
h13
4 lata temu
Reply to  dzidek

zgadzam się i są w dodatku po prostu brzydkie

Janek
Janek
4 lata temu

Montowanie rozkladow jazdy na tasme MacGyvera to nowoczesny sposob. Zakladane sa gdzie popadnie na szybach wiaty, obok starych rozkladow (tez sie przydadza). Prowizorka rzadzi w MPDM. Druga kwestia jest pytanie dlaczego autobusy praktycznie o jednej porze odjezdzaja z przystanku np Stary rynek w jednym kierunku.

Mama
Mama
4 lata temu

Widzę że UM planując rozkład jazy MKM nie uwzględnia młodzieży uczącej się w szkołach ponieważ lekcje kończą się już po odjazdach wszystkich autobusów. Brawo!!! Jak młodzież ma wrócić do domu szczególnie teraz w zimie!!!

Tommy
Tommy
4 lata temu
Reply to  Mama

Z buta. Wyjdzie im to na zdrowie.

Magdalena Grzywacz
Magdalena Grzywacz
4 lata temu

Pod koniec grudnia na wszystkich przystankach MKM zostały wywieszone nowe rozkłady jazdy. Prosimy o szczegółową informację, z którego z nich rozkład zniknął. Zimowa aura i niskie temperatury uniemożliwiły usuniecie starych rozkładów. Te czynności wykonamy wiosną. Uwagi dotyczące MKM można przesyłać bezpośrednio do ratusza na adres: mkm@mlawa.pl

h13
h13
4 lata temu

Pani Magdaleno,
czy miasto planuje zunifikować wygląd przystanków? Wiem, że nie da się wszystkiego ogarnąć od razu ale uważam, że przystanki powinny wyglądać tak samo. Teraz w jednym miejscu stoi znak drogowy ze znaczkiem autobusu w innym (niestety brzydki) czerwony słup (ten szeroki) ze znakiem MKM.
Może powinniście zdobyć jakieś dofinansowanie i zrobić wszędzie fajne nowe? 🙂

lizaki
lizaki
4 lata temu
Reply to  h13

nie ma na lizaki bo trzeba teznie solankowe budowac!!!

Prawda
Prawda
4 lata temu
Reply to  lizaki

Tak….. teznie dla odlotów
Marnują nasze pieniądze A nie mają na ważne sprawny idioci
A na ich czele ten Moszczyńska i Przybysz
Głupki siejacy zamęt dla prywatnych interesów
Kariery im się zachciało za nasze pieniądze
Plun im w twarz

dzidek z bliska
dzidek z bliska
4 lata temu

Czegoś w tych Pani tłumaczeniach nie mogę zrozumieć—więc pytam Pani Naczelnik, dwu osobowego wydziału. TO KTO ODPOWIADA ZA PRAWIDŁOWE FUNKCJONOWANIE MKM–PANI NACZELNIK-RZECZNIK, CZY PREZES DUBOJSKI.????

Mieszkaniec
Mieszkaniec
4 lata temu

Święty Jan apostoł za to odpowiada dziadku

przystojniak
przystojniak
4 lata temu

Żeby zrozumieć to trzeba mieć mózg……. Tak więc nie łudź się – nie zrozumiesz

dzidek z bliska
dzidek z bliska
4 lata temu
Reply to  przystojniak

Jak masz siano we lbie, to dla Ciebie wszystko jedno, ważne ze ty to rozumiesz, mimo tego ze masz pustkę w tym glupim łbie

Leszek Nowak
Leszek Nowak
4 lata temu

Niemożliwe. Jeżdżę MKM-ką i widzę, że na przystankach są nowe rozkłady. Pewnie wandale gdzieś pozrywali.

Yalek
Yalek
4 lata temu

„Super rozkład” żaden kurs nie pasuje przyjeżdżającym z Warszawy na stację PKP Mława. Bezsens.

Zośka
Zośka
4 lata temu
Reply to  Yalek

Wszystkim nie da się dopasowac godzin 🙁

every
every
4 lata temu

UM nie wie o tym, że nie wszyscy mają „interneta”, a w szczególności ludzie starsi? Panie burmistrzu zapomniał pan o swoim najwierniejszym elektoracie? – wstyd.

internet
internet
4 lata temu
Reply to  every

ty masz, co sie martwisz o innych, w caritasie robisz? czy w mopse?

dzidek z bliska
dzidek z bliska
4 lata temu
Reply to  internet

Dlatego się martwi ta Pani every, bo ma wiecej rozumu od Ciebie, pajacu, a ty patrzysz tylko na czubek wlasnei nosa.

Zośka
Zośka
4 lata temu
Reply to  every

Nie dość, że za darmo….to jeszcze źle. Ludziom nie dogodzi

Mk mk
Mk mk
4 lata temu

Do tego na niektórych ulicach przystanek jest po jednej stronie.

kos
kos
4 lata temu

Miały być też stawiane w kolejnych miejscach czerwone przystanki a tu nic. Nawet na nowej trasie np na Z. Morawskiej powstał przystanek a słup postawiono zwykły i do tego bez rozkładu. Rozkład jest….ale na przeciwnym przystanku w obie strony- brawo. Czy miasto jest zaskoczone, że nastąpiły zmiany w MKM od stycznia? Od połowy 2018 roku trąbiono o tym. Mając tyle czasu można się lepiej przygotować.

62
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x