Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Jak zostać wojskowym. To wiedza nie tylko dla mężczyzn


Urząd pracy w Mławie zaprasza na kolejne, z cyklicznie organizowanych, spotkanie z przedstawicielami Wojskowej Komendy Uzupełnień w Ciechanowie. Podczas spotkania zostaną omówione zasady rekrutacji w ramach wojsk obrony terytorialnej i czynnej służby wojskowej, warunki kształcenia oraz zatrudnienia przyszłych żołnierzy.


Spotkanie odbędzie się w dniu 17 stycznia 2019 roku o godzinie 10:00 w Powiatowym Urzędzie Pracy w Mławie, ul. Wyspiańskiego 7 pok.  212.

Bliższe informacje na ten temat udziela doradca zawodowy  Beata Jakubowska osobiście w  pokoju 208 lub telefonicznie pod numerem  23 655 19 96 wew. 338.

red/ źródło: PUP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x