Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Czterech złodziei zatrzymanych na gorącym uczynku. Kradli środki czystości


We wtorek ok. godz. 11:00 w miejscowości Wola Kolonia, (gm. Stupsk), funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego z KPP w Mławie, zatrzymali na gorącym uczynku czterech mężczyzn w wieku 19-55 lat, mieszkańców pow. mławskiego. Sprawcy po uprzednim zerwaniu plomby zabezpieczającej drzwi kontenera znajdującego się na naczepie dostali się do jego wnętrza, skąd dokonali kradzieży chemicznych środków czystości. Wartość utraconego mienia oszacowano na kwotę ponad 2.9 tys. zł.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

avatar
1500
Arczi
Gość
Arczi

W Mławie niema złodzieiii

Mławiak
Gość
Mławiak

Szaleństwo cóż za porażająca skuteczność Mławskiej policji….