Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wielokrotnie znieważyła słowami wulgarnymi i obelżywymi nauczycielkę


 


Praca nauczyciela do łatwych nie należała i nie należy. To nie tylko zadowolenie i wdzięczność uczniów, ale też sytuacje trudne i nerwowe. W ostatnim czasie na własnej skórze przekonała się o tym się o tym jedna z nauczycielek Szkoły Podstawowej w Wyszynach.

Jak podaje mławska policja w okresie od grudnia 2018 do 11 stycznia br., 40-letnia mieszkanka gm. Stupsk, wielokrotnie znieważyła słowami wulgarnymi i obelżywymi nauczycielkę Szkoły Podstawowej w Wyszynach Kościelnych. Stało się tak podczas i w związku z wykonywaniem przez nią obowiązków służbowych. Trwają czynności policji.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x