Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Ryszard Bastkowski nie żyje


Dziś nad ranem w szpitalu w Działdowie zmarł Ryszard Bastkowski. Przez szereg lat pełnił funkcję  Sekretarza Miasta Mława. Po przejściu na emeryturę nadal pozostawał aktywny społecznie – był  Przewodniczącym Zarządu Osiedla nr 6 Kopernika.


red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
dzidek z bliska
dzidek z bliska
4 lata temu

Miale mozliwosc pracowac i współpracować, z Panem Ryszardem, czlowiekiem wielkiej dobroci, Wyrazy wspolczucia, dla rodziny.SPOCZYWAJ W SPOKOJU RYSZARDZIE. SPIESZMY SIĘ KOCHAC LUDZI TAK SZYBKO ODCHODZĄ, pozostawiając po sobie pustkę, ktorej nikt nie jest w stanie zastąpić.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x