Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Już tylko pięcioro kandydatów na dyrektora szpitala


Wczoraj po raz pierwszy zebrała się komisja konkursowa w sprawie wyboru kandydata na stanowisko dyrektora SP ZOZ w Mławie. Jej pierwszym zadaniem była ocena, czy ubiegający się o to stanowisko kandydaci spełniają wymogi formalne oraz czy złożone dokumenty są właściwe i kompletne.


– Spośród sześciu ofert, które wpłynęły w terminie określonym w ogłoszeniu Komisja wykluczyła jednego kandydata z przyczyn formalnych – mówi wicestarosta Zbigniew Markiewicz, przewodniczący komisji.

Już w najbliższy czwartek Komisja przeprowadzi z piątką kandydatów rozmowy kwalifikacyjne. Po nich zarekomenduje zarządowi powiatu kandydata, który uzyskał najlepszą ocenę Komisji.

Jak nieoficjalnie wiadomo o stanowisko ubiega się jedna kobieta oraz obecnie już tylko czterech mężczyzn. Wśród nich jest jeden z lekarzy mławskiego szpitala, pozostali są menadżerami.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x