Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Oto laureaci konkursu plastycznego „Moja ulubiona postać z bajki lub baśni” W grudniu 2018 r. uczniowie klas I – II mieli okazję uczestniczyć w Szkolnym Konkursie Plastycznym pt. „Moja ulubiona postać z bajki lub baśni”. Zadaniem dzieci było przedstawić swoją ulubioną postać, różnymi technikami.  Na konkurs wpłynęło 36 kolorowych i pomysłowych  prac.  Wszystkie prace były wykonane ciekawie i bardzo starannie. Komisja konkursowa postanowiła wręczyć wszystkim uczestnikom drobny upominek.

Nagrody i wyróżnienia otrzymali następujący uczniowie:

I miejsce

Ewa Jackowska kl. II a

II miejsce

Oliwia Rachuba kl. II a

Pola Dmuchowska kl. I a

III miejsce

Antonina Wałkuska kl. I a

Wyróżnienia

Amelia Dziembowska kl. I a

Robert Jurkiewicz kl. I b

Oliwia Kucińska kl. I b

Anna Suska kl. I b

Zofia Zakrzewska kl. I b

Gratulujemy wszystkim i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach!

źródło i fot. SP 2

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x