Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Oldboye z dwójki na czele ligiReprezentanci Jokera nie przegrali jeszcze meczu w tej edycji Dan-Bud Amatorskiej Ligi Fustalu. Jednak nie są już liderem rozgrywek. Z eksponowanej pozycji zostali zepchnięci przez konkurentów z drugiej ekipy Oldboyów.

To nie efekt bezpośredniej konfrontacji – najlepsza drużyna pierwszej fazy sezonu nie dała rady pokonać rywali z Marco. Zacięty bój zakończył się remisem 2:2. Na listę strzelców wpisali się Mateusz Sokół (dwukrotnie) oraz Maciej Jeziorski i Karol Roniewicz.

Potknięcie lidera wykorzystali Oldboy 2. Easy Net-owi na nic się zdał celny strzał w wykonaniu Henryka Krajewskiego. Stracili aż dziewięć goli. „Królem polowania” okazał się autor pięciu z nich, Paweł Olszewski. Ponadto do siatki pocelowali Piotr Król (dwa razy), Krzysztof Butryn i Hubert Lemanek.

Efektownie spisała się także pierwsza ekipa Oldboyów. Rozbiła z łatwością ZTiR, precyzyjnymi uderzeniami popisał się tercet graczy: Andrzej Karpiński (3), Mariusz Walczak (2) i Maciej Rogalski.

Light Team rozegrał w środowy wieczór aż dwa mecze. W obu przypadkach doznał bolesnego lania. Najpierw 0:16 z FC Kępą, a potem 1:12 z obrońcami tytułu z Zielonego Miasta. Pod względem umiejętności strzeleckich wyróżnili się m.in. Tomasz Maciejewski (5), Michał Smoliński (2), Dawid Szwarc (4), Mateusz Kruszewski (4), Kacper Trzciałkowski (3), Piotr Hołownia (2) i Marek Waśniewski (2).

Piąta kolejka: Easy Net – Oldboy 2 1:9, Czarna Elka – FC Kępa 0:3 – walkower, Oldboy – ZTiR 6:0, Zielone Miasto – Light Team 12:1, Marco – Joker 2:2

Zaległy mecz: FC Kępa – Light Team 16:0

Tabela

 

VI kolejka (23 stycznia): Zielone Miasto – Czarna Elka, Light Team – ZTiR, Joker – Easy Net, FC Kępa – Marco, Oldboy – Oldboy 2

Klasyfikacja strzelców: 12 – Paweł Olszewski (Oldboy II), 8 – Artur Krajewski (Easy Net), Mateusz Sokół (Marco).

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x