Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Nowa nwestycja Osiedle Kameralne Mława GSM Investment
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Pukali, nikt im nie otwierał, więc wezwali strażaków


fot. ilustracyjne

Słoneczne ogrody Mława

Fałszywy alarm w dobrej wierze – tak zakwalifikowali ostatecznie strażacy wezwanie, które otrzymali wczoraj od dwóch, prawdopodobnie podchmielonych mieszkańców Uniszek Zawadzkich. Zgłosili mianowicie, że od dwóch dni nikt nie widział mieszkańców jednego z domów w tej miejscowości, drzwi są zamknięte i nikt nie odpowiada na pukanie. Po takim zgłoszeniu strażacy musieli natychmiast wyruszyć, by je sprawdzić. Jak się w efekcie okazało, alarm był fałszywy.

red.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500