Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Pukali, nikt im nie otwierał, więc wezwali strażaków


fot. ilustracyjne


Fałszywy alarm w dobrej wierze – tak zakwalifikowali ostatecznie strażacy wezwanie, które otrzymali wczoraj od dwóch, prawdopodobnie podchmielonych mieszkańców Uniszek Zawadzkich. Zgłosili mianowicie, że od dwóch dni nikt nie widział mieszkańców jednego z domów w tej miejscowości, drzwi są zamknięte i nikt nie odpowiada na pukanie. Po takim zgłoszeniu strażacy musieli natychmiast wyruszyć, by je sprawdzić. Jak się w efekcie okazało, alarm był fałszywy.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x