Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Mężczyzna leżał w śniegu na poboczu drogi. Obok rower


Leżący wczoraj około godziny 16-tej w śniegu na poboczu drogi w okolicach Nowej Wsi mężczyzna zawdzięcza zdrowie, a może nawet i życie ludzkiej wrażliwości.


Taką wykazała się pani sołtys Nowej Wsi (gm. Szydłowo), która widząc nieznanego, leżącego na poboczu człowieka zatrzymała się i wezwała pogotowie. Zgodnie z poleceniami dyspozytora, zanim przyjechała karetka, podtrzymywała z leżącym mężczyzną słowny kontakt. Karetka na szczęście zjawiła się dość szybko i dalszą opiekę nad nim przejęli ratownicy.

Być może mężczyzna był nietrzeźwy, a może chory, tego nie wiadomo. Pewne zaś jest, że gdyby pozostał na poboczu już po zmierzchu, w warunkach pogorszonej widoczności, stwarzałby śmiertelne zagrożenie na drodze.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
obywatel
obywatel
4 lata temu

Są wioski które mogą pochwalić się sołtysem.Ponoć w Szydłowie jest taki wspaniały sołtys,wybory były jedno głośnie ZA.

Anonimowo
Anonimowo
4 lata temu

Brawo Pani Sołtys

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x