Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Technikum nr 4 w „złotej” setce najlepszych w kraju


Fot. fb ZSnr4


To ogromne wyróżnienie dla mławskiego „ekonomika”, w którym funkcjonuje Technikum nr 4. Znalazło się ono na 93 miejscu wśród 500 techników z całej Polski ujętych w rankingu miesięcznika Perspektywy.

Jest to jedyne technikum spośród 4 techników z terenu naszego powiatu, które znalazło się w zestawieniu i w dodatku na tak wysokiej pozycji. Przypomnijmy, w ubiegłorocznym zestawieniu Perspektyw również znalazło się tylko Technikum nr 4,ale wówczas zajęło 218 pozycję. Tegoroczny wynik w rankingu sprawia też, że w zestawieniu szkół mazowieckich Technikum nr 4 uplasowało się na 13 pozycji, tuż za technikami z dużych miast Warszawy, Płocka czy Radomia.

W przypadku techników obowiązują cztery kryteria oceny: sukcesy szkoły w olimpiadach, wyniki matury z przedmiotów obowiązkowych, wyniki matury z przedmiotów dodatkowych, oraz wyniki egzaminu zawodowego.

Najlepsze technika (podobnie zresztą i licea) w Polsce zaprezentowane są według kolejności uzyskanych punktów. Sprawdźcie koniecznie pełną listę rankingową szkół zamieszczoną poniżej.

JK

PERSPEKTYWY_2019_Ranking_technikow

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
9 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Ani06
Ani06
4 lata temu

Złoto zdobyło technikum, czyli gratulacje nauczycielom zawodu oraz uczniom technikum, którzy super zdają egzaminy i maturę.

Joanna
Joanna
4 lata temu
Reply to  Ani06

Nie wiedziałam, że przedmiotów humanistycznych, matematyki, języków obcych uczą nauczyciele zawodu. Coś dziwnego…

wujek
wujek
4 lata temu

wyspian prestiż chyba pyli a prylis……..

ojciec
ojciec
4 lata temu

a gdzie wyspian? ponoć prestiż tam chodzić.

Brawo
Brawo
4 lata temu

Brawo rocznik ’99 i ’98 to dzięki Wam i Waszym wynikom szkoła jest na tak wysokim miejscu w rankingu! Gratulacje należą się tylko uczniom!

Absolwentka
Absolwentka
4 lata temu

Gratuluję Panie Dyrektorze! Bo należy wspomnieć, że Pan Matyjasik to wspaniały człowiek i dyrektor. Był moim wychowawcą z czego jestem dumna

Amicis
Amicis
4 lata temu

Brawo! Wyrazy uznania dla uczniów i nauczycieli!

Lili
Lili
4 lata temu

Gratulacje, tez jestem absolwentem tej szkoły i niczego nie żałuję. Super

Joanna
Joanna
4 lata temu

Gratuluję. Nauczyciele, uczniowie i rodzice na medal.

9
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x