Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Mistrz i debiutant uciekają konkurentom


Początek tegorocznych zmagań w szreńskiej lidze futsalu należy zdecydowanie do dwóch zespołów. Po czterech kolejkach mistrzowie z Czarnej Elki oraz debiutanci  z Radzanowa mogą pochwalić się  kompletem zwycięstw.


Obrońców tytułu nie byli w stanie zatrzymać nawet tak solidni gracze z Mdzewa. Do rywalizacji z najlepszą ekipą poprzedniego sezonu mogli się nawet pochwalić mianem niepokonanych. Jednak w bezpośredniej rywalizacji byli bez szans. Trafili do siatki tylko raz, sami tracąc aż cztery goli.

Konkurentów nie oszczędzają także radzanowianie. Za sprawą Daniela Ziółkowskiego, Zbigniewa Kalinowskiego i Pawła Brdaka dysponują najlepszym ofensywnym tercetem. Wyżej wymienieni piłkarze zdobyli w sumie aż 23 bramki. Pozostali gracze z drużyny uzbierali zaledwie siedem trafień.

Trzecia kolejka okazała się udana dla reprezentantów Niebieskiej Iskry. Ogrywając Szarańczę Team, mogli się cieszyć z premierowego sukcesu w rozrywkach. Na ten luksus, oprócz pokonanych przeciwników, czekają jeszcze Glinki i Dream Team.

W klasyfikacji strzelców przewodzi dwóch zawodników z Radzanowa. Brdak i Kalinowski mają na koncie po osiem goli. Siedem ma Patryk Wierzbicki z Czarnej Elki. Natomiast sześcioma mogą się pochwalić Marcin Karwowski (Żurominek), Arkadiusz Oporek i Krystian Lewandowski (Mdzewo) oraz Krzysztof Milewski (Czerwone Diabły).

IV kolejka: Mdzewo Team – Niebieska Iskra 6:1, Czerwone Diabły – Szarańcza 11:2, Glinki – Radzanów 2:8, Czarna Elka – Husaria 6:1, Dream Team – Szreńsk Team – przełożony

III kolejka: Czarna Elka – Mdzewo Team 4:1, Husaria – Dream Team 7:2, Szreńsk Team – Glinki 5:0 (walkower),  Radzanów – Czerwone Diabły 7:3, Szarańcza – Niebieska Iskra 2:3.

RS

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x