Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Kierowca był nietrzeźwy i bez prawa jazdy. Zatrzymany został w Żurominku


W środę 9 stycznia około  godz. 19:00, miejscowości Żurominek, na krajowej „siódemce”, patrol policji, zatrzymał 33-letniego mężczyznę, mieszkańca gm. Wieczfnia Kościelna.Mężczyzna kierował samochodem, marki VW Passat, mając w organizmie ponad 1,23 promila alkoholu. Ponadto posiadał zakaz prowadzenia pojazdów. Trwają czynności policji.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

avatar
1500
Olka
Gość
Olka

Jeśli miał już zabrane prawko, to nie kie kierowca, tylko i wyłącznie morderca.