Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

W Działdowie zagrali dla Ecika


IV Noworoczny Turniej Piłki Halowej rozegrany w miniony weekend Działdowie odbył się pod hasłem „Gramy dla Ecika”. Turniej, w którym zagrały też mławskie drużyny, po zaciętym meczu finałowym i rzutach karnych zakończył się zwycięstwem drużyny Dekorglassu Działdowo. W akcji wzięli też udział piłkarze Legii Warszawa Champions – legendarnego zespołu z Ligi Mistrzów.Rywalizacja sportowa nie były tu jednak najważniejsza. Ideą przyświecającą całej imprezie była zbiórka charytatywna dla byłego dziennikarza Marcina Breńskiego. Marcin cały czas potrzebuje wsparcia w związku z kosztowną rehabilitacją. Temu celowi służyć miał zarówno sam turniej jak i towarzyszące mu występy i pokazy.

red.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500