Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Edyta Suszek pełnoprawnym dyrektorem MDK


Od 1 stycznia 2019 roku Edyta Suszek, pełniąca dotychczas obowiązki dyrektora MDK jest już pełnoprawnym szefem tej placówki.


Powołana została w trybie bezkonkursowym, na czas określony tj. na siedem lat. Takie warunki określił burmistrz w zarządzeniu z dnia 31 grudnia 2018 r. określając termin powierzenia placówki Edycie Suszek na okres siedmioletni, a więc do 31 grudnia 2025 r.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
9 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Joanna
Joanna
4 lata temu

Może w kinie w końcu zacznie działać ogrzewanie. W soboty są seanse dla dzieci, ale jest bardzo zimno. Dzieci wracają przeziębione. Warto zadbać, o to aby było cieplo lub odwołać sobotnie seanse.

Pan Starszy
Pan Starszy
4 lata temu

Zapraszajcie na spotkania ciekawych ludzi, kiedyś był np. Maciej Zembaty, występ Stockingera to była rewelacja. Niech przyjedzie w końcu i do Mławy np. Stare Dobre Małżeństwo!!!, Czerwony Tulipan, Pod Budą. itd.
Arcyciekawe było spotkanie z p. Sumińskim, zaproście teraz np. Jana Pietrzaka, redaktora Gadowskiego, Reżysera Brauna, Prof. Jerzego Roberta Nowaka!
Mądrych, ciekawych, patriotycznych ludzi. Jest np. taki erudyta bloger Gabriel Maciejewski słuchanie takiego gawędziarza nawet na yt to emocje, a co dopiero na żywo z możliwością zadawania pytań…

Danuta Gastołek
Danuta Gastołek
4 lata temu

Gratuluję Pani Edyto! Życzę wielu sukcesów i zadowolenia. Moim zdaniem sprawdza się Pani bardzo dobrze na tym stanowisku.

Green
Green
4 lata temu

Szanowni Państwo niezmiernie się cieszę że, „Pan burmistrz nie ma obowiązku ogłaszania konkursu. Pani Edyta Suszek nadal będzie pełnić obowiązki dyrektora, ponieważ pan burmistrz wziął pod uwagę, że jej praca przynosi dobre efekty, o czym świadczą między innymi Dni Mławy – powiedziała Magdalena Grzywacz, rzecznik prasowa ratusza”, chwileczkę Dni Mławy były organizowane chyba przez firmę zewnętrzną i to jest wystarczającym powodem mianowania na dyrektora MDK na 7 lat, super róbcie tak dalej

Wanda
Wanda
4 lata temu

a co tam za remont trwa w mdk-u?

every
every
4 lata temu

Pani Edyta winna być dyrektorem MDK już od 1 stycznia 2013 roku, czyli od 6 lat i tyle w temacie.

Mruczek
Mruczek
4 lata temu

Pani Edyto tak ardzo czekałam na te informację. Gratuluję i życzę powodzenia.

Zeng
Zeng
4 lata temu

Wreszcie! Brawo Edyta. Zasługujesz.

G.Karas
G.Karas
1 rok temu
Reply to  Zeng

Nie sądze zeby zaslugiwała ..przez nią czekałem na rente kilka lat .to zly i bezduszny czlowiek w moim odczuciu

9
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x