Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Handmade ozdoby dekoracje wystrój wnętrz upominki sklepik z rękodziełem Lucky&Berry
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Edyta Suszek pełnoprawnym dyrektorem MDK


Od 1 stycznia 2019 roku Edyta Suszek, pełniąca dotychczas obowiązki dyrektora MDK jest już pełnoprawnym szefem tej placówki.Handemade with love Lucky&Berry

Powołana została w trybie bezkonkursowym, na czas określony tj. na siedem lat. Takie warunki określił burmistrz w zarządzeniu z dnia 31 grudnia 2018 r. określając termin powierzenia placówki Edycie Suszek na okres siedmioletni, a więc do 31 grudnia 2025 r.

JK

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

8
KOMENTARZE

avatar
1500
Joanna
Gość
Joanna

Może w kinie w końcu zacznie działać ogrzewanie. W soboty są seanse dla dzieci, ale jest bardzo zimno. Dzieci wracają przeziębione. Warto zadbać, o to aby było cieplo lub odwołać sobotnie seanse.

Pan Starszy
Gość
Pan Starszy

Zapraszajcie na spotkania ciekawych ludzi, kiedyś był np. Maciej Zembaty, występ Stockingera to była rewelacja. Niech przyjedzie w końcu i do Mławy np. Stare Dobre Małżeństwo!!!, Czerwony Tulipan, Pod Budą. itd.
Arcyciekawe było spotkanie z p. Sumińskim, zaproście teraz np. Jana Pietrzaka, redaktora Gadowskiego, Reżysera Brauna, Prof. Jerzego Roberta Nowaka!
Mądrych, ciekawych, patriotycznych ludzi. Jest np. taki erudyta bloger Gabriel Maciejewski słuchanie takiego gawędziarza nawet na yt to emocje, a co dopiero na żywo z możliwością zadawania pytań…

Danuta Gastołek
Gość
Danuta Gastołek

Gratuluję Pani Edyto! Życzę wielu sukcesów i zadowolenia. Moim zdaniem sprawdza się Pani bardzo dobrze na tym stanowisku.

Green
Gość
Green

Szanowni Państwo niezmiernie się cieszę że, „Pan burmistrz nie ma obowiązku ogłaszania konkursu. Pani Edyta Suszek nadal będzie pełnić obowiązki dyrektora, ponieważ pan burmistrz wziął pod uwagę, że jej praca przynosi dobre efekty, o czym świadczą między innymi Dni Mławy – powiedziała Magdalena Grzywacz, rzecznik prasowa ratusza”, chwileczkę Dni Mławy były organizowane chyba przez firmę zewnętrzną i to jest wystarczającym powodem mianowania na dyrektora MDK na 7 lat, super róbcie tak dalej

Wanda
Gość
Wanda

a co tam za remont trwa w mdk-u?

every
Gość
every

Pani Edyta winna być dyrektorem MDK już od 1 stycznia 2013 roku, czyli od 6 lat i tyle w temacie.

Mruczek
Gość
Mruczek

Pani Edyto tak ardzo czekałam na te informację. Gratuluję i życzę powodzenia.

Zeng
Gość
Zeng

Wreszcie! Brawo Edyta. Zasługujesz.