Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

5 jednostek straży na stacji paliw w Wiśniewie


Alarmujące zgłoszenie o pożarze na dachu stacji benzynowej w Wiśniewie otrzymał dyżurny straży pożarnej w Mławie kilka minut przed godziną 19-tą.


Do zdarzenia wyjechały trzy zastępy z JRG Mława oraz zastępy OSP z Wyszyn Kościelnych i Kowalewa. Na miejscu okazało się, że na skutek prowadzonych uprzednio przez elektryków prac, rzeczywiście  doszło do zwarcia instalacji i zapalenia dwóch skrzynek elektrycznych i wystąpiło duże zadymienie. Pracownicy stacji odłączyli zasilanie i gasili pożar. Strażacy dogasili pożar i zabezpieczyli miejsce zdarzenia.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Strażak
Strażak
4 lata temu

Kiedy wreszcie szanowna redakcja ogarnie że na miejscu nie było 5 jednostek bo były 3… tylko 5 zastępów, czy to takie trudne ? Pozdrawiam.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x