Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Trzeci turniej, kolejny lider. Mistrz na czeleWydaje się, że nikt z przyjezdnych graczy nie chce sięgnąć po główne trofeum tegorocznej Grand Prix o puchar dyrektora mławskiego MOSiR-u w tenisie stołowym. Po tym, jak zostawali liderami klasyfikacji generalnej, do kolejnych zawodów już nie przystępowali.

Tak było zarówno w przypadku Krzysztofa Ruszczyńskiego, jak i Adama Wronowskiego. Wszystko zaczęło się po myśli pierwszego gracza, ale szybko okazało się, że aktywność gracza rodem z Makowa Mazowieckiego ograniczyła się do zaledwie jednej imprezy.

Potem pałeczkę przejął przasnyszanin. Drugi na inaugurację, w kolejnym rozdaniu sięgnął już po pełną pulę. Po ograniu Adama Pydyna wysunął się na czoło całej stawki.

Cóż jednak z tego, skoro w trzecim turnieju cyklu nie wziął już udziału. Do walki przystąpiło czternastu zawodników. Wszystkich pogodził Kamil Jurkiewicz. Najlepszy gracz poprzedniej edycji Grand Prix sięgnął po komplet punktów. W decydującym pojedynku okazał się lepszy od działdowianina Marcina Łączyńskiego. Nagroda była wymierna – obrońca tytułu awansował na fotel lidera i o czterdzieści oczek wyprzedza Pydyna.

Kolejne zawody zostaną rozegrane na hali SP nr 6 w sobotę 12 stycznia. Początek godz. 10.

Klasyfikacja generalna Grand Prix: 1. Kamil Jurkiewicz 230 pkt., 2. Adam Pydyn 190, 3. Adam Wronowski  180, 4. Marcin Łączyński 180, 5. Maciej Sieradzki 170,6. Krystian Waszak 140, 7. Wojciech Sieradzki 130. 8. Wojciech Pogorzelski 110, 9. Mirosław Krajewski 105, 10. Krzysztof Ruszczyński 100.

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x