Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Ginie paliwo z baków ciężarówek


Dwa przypadki kradzieży paliwa ze zbiorników ciężarówek odnotowali w miniony weekend mławscy policjanci.

W sobotę, około godziny 02:00, na ul. Dzierzgowskiej w Mławie nieznani sprawcy po uprzednim zerwaniu kłódki od wlewu paliwa ciągnika siodłowego marki Scania dokonali kradzieży około 20 litrów oleju napędowego o wartości ponad 150 zł.

W niedzielę na parkingu stacji Lotos przy ul. Polnej w Mławie nieznany sprawca po uprzednim przełamaniu wkładki zamka korka wlewu, zbiornika paliwa pojazdu ciężarowego marki Mercedes Actros, dokonał kradzieży około 50 litrów oleju napędowego o wartości około 200 zł.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

5
KOMENTARZE

avatar
1500
F u. Cj
Gość
F u. Cj

W Mławie niema złodziejii. XD

Piotr
Gość
Piotr

Hmm to wiec oplaca sie tankowac 50 a nie 20 litrow ,taniej wychodzi

Abd
Gość
Abd

Nie sądzę 😀

Zdziwiona
Gość
Zdziwiona

Dziwna sprawa ciągle coś się dzieje na tym lotosie przypadek?

Abd
Gość
Abd

Hmm… 20 litrów kosztuje ponad 150, a 50 litrow około 200 zł. W takim razie 30 litrów kosztuje nie całe 50 zł. Fuck logic 😀