Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Bal sylwestrowy Klubu Seniora Milonga


Z muzyką taneczną i w doborowym towarzystwie. Tak większość z nas wyobraża sobie doskonałą zabawę sylwestrową. Tego samego zdania są również członkowie Klubu Seniora „Milonga”, którzy każdego roku spędzają tę wyjątkową noc z Miejskim Domem Kultury.


Mławskich seniorów trudno byłoby przekonać, że 31 grudnia można świętować inaczej niż na balu. Panie od tygodni przygotowują wieczorowe stylizacje, a panowie odkładają fundusze na wpisowe na listę gości. Każdy stara się zabłysnąć na parkiecie, dlatego my również dokładamy starań, by sylwester mijał im w szampańskich nastrojach i miłej atmosferze. Tańce, śpiewy i życzenia to nieodłączny element każdego dobrego balu, i nie zabrakło ich również na imprezie zorganizowanej przez MDK, na której zagrał znany i lubiany przez mławskich seniorów zespół Duo. Utwory z dedykacją i z radością wznoszone toasty to kolejne miłe akcenty tego spotkania, podczas którego niechętnie opuszczano salę taneczną w Domu Weselnym „Stodoła”.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia.

źródło: MDK Mława

Foto. J. Grzebski

« 1 z 2 »
Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
8 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
wIP ASZ
wIP ASZ
4 lata temu

tańcują jak małolaty.Podnieść wiek emerytalny.Potrzeba rąk do pracy.

poseł
poseł
4 lata temu

Kto za to płaci, CHYBA NIE PARTNERZY?

PREFON
PREFON
4 lata temu

MŁAWA MIASTO EMERYTÓW I RENCISTÓW.JAK ŻYĆ?POTEM KOLEJKI U LEKARZY…..

młody
młody
4 lata temu

dla seniorów wszystko a co dla młodych?

mławianka
mławianka
4 lata temu
Reply to  młody

Trzeba było pomyśleć tym przed wyborami, a nie tylko biadolić przed wyborami i po wyborach.
Dodam tylko, że dla wybranych seniorów, nie dla wszystkich.

rodzic
rodzic
4 lata temu

wnuki im się odwdzięczą.

Olka
Olka
4 lata temu

Renty to ZUS już chyba prześwietlił na wszystkie strony. Co seniorzy mają do wnuków, a wnuki do seniorów? jeśli laska odpowiedz.
W nocy to chyba rodzice dzieci pilnują, a nie dziadek z babcią. Ponadto dziadkowie nie mają obowiązku zajmować się wnukami, taki obowiązek spoczywa na rodzicach.

znachor
znachor
4 lata temu

A wnuki płaczą.ZUS powinien prześwietlić renty.

8
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x