Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

AKTUALIZACJA: Przewrócony bus tarasuje drogę Żaboklik – Kamień


Kolejny wypadek na drogach gminy Dzierzgowo. Tym razem osobowy bus przewożący 6 osób do pracy w Niemczech z nieustalonych na razie przyczyn zjechał do przydrożnego rowu, odbił się i wywrócił się na drogę tarasując przejazd.


Do zdarzenia doszło pomiędzy miejscowościami Żaboklik i Kamień (gm. Dzierzgowo). Droga między tymi miejscowościami jest całkowicie zablokowana. Na miejscu jest 5 zastępów straży pożarnej z Mławy, Dzierzgowa, Rzęgnowa i Przasnysza, dwie karetki pogotowia i policja. Busem podróżowało 6 osób, jednej z nich udzielono pomocy medycznej  i prawdopodobnie trafi do szpitala.

red.

AKTUALIZACJA 6.01.2018

za: KP PSP Przasnysz

5 stycznia bieżącego roku około godz. 12:40 doszło do wypadku drogowego samochodu osobowego w miejscowości Kamień na terenie powiatu mławskiego gm.Dzierzgowo.

Obszar chroniony* dla Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej z Przasnysza.

W chwili przybycia straży pożarnej bus Renault Trafic po uderzeniu w drzewo znajdował się na środku jezdni leżąc na boku. Samochodem podróżowało 6 osób.

Jedna osoba poszkodowana była opatrywana przez zespół ratownictwa medycznego, pozostałe osoby nie miały widocznym obrażeń i były one pod opieką ratowników medycznych z drugiej karetki pogotowia.

Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia i zamknęli całkowicie ruchu drogowy na drodze powiatowej. Dalsze działania prowadziła Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza z Mławy.

W wyniku wypadku całkowitemu zniszczeniu uległ bus Renault Trafic.

W działaniach ratowniczych uczestniczyły: Jednostki Ratowniczo-Gaśnicze: Przasnysz, Mława oraz Ochotnicze Straże Pożarne: Dzierzgowo, Rzęgnowo.

Obszary chronione – niezależne od granic administracyjnych powiatu obszary chronione są rozpatrywane pod kątem najszybszego podjęcia działań ratowniczo-gaśniczych przez pierwsze jednostki ochrony przeciwpożarowej z Państwowej Straży Pożarnej.

fot. KP PSP Przasnysz

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Stary
Stary
4 lata temu

Widać że znów zabrakło pługa i trochę piasku.

Tomek
Tomek
4 lata temu

To nie jest droga powiatowa tylko gminna

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x