Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
koparki koparko-ładowarki szkolenia kursy egazmina państwowy Mława
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Ferie zimowe na Mazowszu od 28 stycznia, inni zaczynają już za 10 dni


Już wkrótce zimowymi feriami cieszyć się będą dzieci i młodzież naszych szkół. Co prawda Mazowsze musi jeszcze nieco poczekać na swoją kolejkę, ale już od 14 stycznia uczniowie pięciu pierwszych województw będą cieszyć się feriami. Mazowsze rozpoczyna dwutygodniowe ferie od 28 stycznia, ale warto już wcześniej mieć jakieś plany na zimowy wypoczynek.


Cały terminarz tegorocznych ferii wygląda następująco:

Od 14 do 27 stycznia przerwę w lekcjach będą mieli uczniowie z województw: kujawsko-pomorskiego, lubuskiego, małopolskiego, świętokrzyskiego i wielkopolskiego.

Tydzień później wolne rozpocznie się w woj. podlaskim i warmińsko-mazurskim. Tam ferie potrwają od 21 stycznia do 3 lutego.

Od 28 stycznia do 10 lutego wypoczywać będą uczniowie z województw: dolnośląskiego, mazowieckiego, opolskiego i zachodniopomorskiego.

Jako ostatni na ferie ruszą uczniowie z Lubelskiego, Łódzkiego, Podkarpackiego, Pomorskiego i Śląskiego. Lekcji nie będzie tam między 11 a 24 lutego 2019 r.

źródło: MEN

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

4
KOMENTARZE

avatar
1500
Mania
Gość
Mania

Z zeszłego roku a tam jestem z córkami i siostra

z bliska--dzidek
Gość
z bliska--dzidek

Z KTÓREGO ROKU JEST TO ZDJĘCIE???— bo kiedyś, kiedyś, z dzieciakami tam chodziłem–ale to tylko wspomnienia, bo z planów byłych i obecnych władz nic nie zostało, Przepraszam zostało na papierze,miał być nawet wyciąg.

Olka
Gość
Olka

Papiery wylądowały już w archiwum albo w niszczarkach, Panie dzidek. Taka prawda.
W zimie Mława dzieciom i młodzieży nic nie oferuje, latem zresztą też 🙁
Zalew Ruda – płakać się chce.
Burmistrz oferuje tylko disco polo na stadionie w dni M ławy i nic więcej. Widocznie sam lubi sobie pobrykać przy tej muzyce.

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Ma Pani rację Pani Olu, Burmistrz bryka nam juz paręnaście lat tylko efektów nie widać, czego przykładem jest chociarzby wspomiany Zalew RUDA. Jak widac ma zwolenników, i razem z nim beda brykac, na Dniach Mlawy, oile starczy kasy na zespoły disco polo. A z Zalewem jak nie zrobią porządku gminy, na ktorych terenie jest położony Zalew, to będzie dalej zarastal , a molo watpie czy zostanie, odbudowane, praca poprzednich Wladz, została zmarnowana.Az archiwum nie takie rzeczy wyciągają specjalisci.