Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Strzałkowo zatrzymało mistrzów. Nowy wicelider


Reprezentanci WKS-u Niedzbórz pauzowali w ostatniej ubiegłorocznej kolejce, a mimo to zachowali fotel lidera w rozgrywkach Gminnej Amatorskiej Ligi w Morawach. Jednak reprezentanci Dajcie Nam Wygrać zniwelowali stratę do zaledwie jednego punktu.


W konfrontacji z ekipą o nazwie Marne Szanse urządzili sobie strzelecki trening. Zatrzymali się dopiero po zaliczeniu tuzina trafień. Królem polowania okazał się Dawid Bonisławski. Posłał piłkę do bramki aż sześciokrotnie, po hat-tricku skompletowali Mateusz Żbikowski i Mateusz Ziemiński.

Konkurentów nie oszczędzili także „Przyjaciele” z Konopek. Amigo ograło pewnie Weteranów i Młodszych, a największy udział w sukcesie mieli Jakub Smaga i Mateusz Pietruś. Wzorowo współpracując, zdobyli w sumie aż siedem bramek. Ósmą dorzucił Dominik Toporowski.

Pierwsze punkty w tegorocznej edycji zmagań stracili mistrzowie. Gold Team prowadził ze Strzałkowem  już 3:0,  ale nie potrafił dowieźć tej przewagi do końca. Przeciwnicy odrobili straty, a potem już nie odpuścili. W efekcie spotkanie zakończyło się remisem 5:5. Dla „złotych” strzelili Daniel Lis, Norbert Marach (2), Mateusz Nosarzewski i Kamil Nosarzewski. Natomiast dla Strzałkowa trafili Mateusz Benecki (2), Konrad Różycki (2) i Dominik Benecki.

W zestawianiu najlepszych strzelców przewodzi Marcin Bardoński. Napastnik WKS-u Niedzbórz może się pochwalić już trzynastoma trafieniami. O dwa mniej na koncie ma wspomniany na wstępie  Bonisławski z Dajcie Nam Wygrać.

Kolejna runda odbędzie się 5 stycznia 2019 r., początek godz. 18. Oto zestaw par: Niedzbórz – Gold Team, Dajcie Nam Wygrać – FC Strzałkowo, Weterani i Młodsi – Los Compadres, Dobre Chłopaki – Amigo Konopki, Marne Szanse, Żylipapą Au – pauza

V kolejka: Marne szanse – Dobre chłopaki 2:12, Amigo Konopki – Weterani i młodsi 8:4, Los Compadres – Dajcie nam wygrać 1:4,  FC Strzałkowo – Gold Team 5:5, WKS Niedzbórz, Żylipapą Au – pauza.

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x