Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Prezenty trafiły do podopiecznych Fundacji „Odzyskać radość”


29 grudnia nauczycielki z MPS nr3 wybrały się do Fundacji „Odzyskać radość” w miejscowości Kraszewo – Czubaki. Zawiozły dzieciom dużo prezentów od rodziców, pracowników sklepu Rossmann i nauczycieli przedszkola zebranych w czasie akcji charytatywnej „Kacha dla dzieciaka”, „Warsztatów Bożonarodzeniowych” i „Dnia Anioła”.


Dzień ten był pełen wrażeń i wspólnej zabawy z dziećmi. Uśmiech dzieci był dla nas cudowna nagrodą i podziękowaniem za wspólnie spędzony czas. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do  UŚMIECHU  dzieci.

źródło fot. MPS nr 3

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x