Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Pożar rozdzielni przy chlewni w Zgliczynie Glinkach. Jedna osoba poparzona


Do mławskiego szpitala trafił mężczyzna poparzony w wyniku pożaru skrzynki rozdzielczej w pomieszczeniu socjalnym obok dużej chlewni, w której było 230 szt trzody chlewnej. Poszkodowany prawdopodobnie usiłował gasić powstały pożar. Do zdarzenia doszło wczoraj w miejscowości Zgliczyn Glinki (gm. Radzanów), około godziny 11-tej.


Na miejscu zdarzenia działania gaśniczo-ratownicze prowadził zastęp OSP z Radzanowa oraz zastępy JRG z Mławy i Żuromina. Wezwany został również Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego oraz Powiatowy Lekarz Weterynarii. Działania na miejscu prowadziła też policja.

Aktualizacja 03.01.2019 g.09:44:

– W środę, około godziny 11:00, Zgliczyn – Glinki , gm. Radzanów, na terenie budowy chlewni tuczników w nieustalony sposób w pomieszczeniu gospodarczym jednej z wybudowanych chlewni doszło do zapalenia elementów instalacji elektrycznej. 41 letni mężczyzna – pracownik firmy budowlanej, próbując ugasić pożar doznał obrażeń w postaci poparzenia górnych dróg oddechowych. Został hospitalizowany do SPZOZ Płońsk – informuje KPP Mława.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x