Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Rosjanin handlował nielegalnymi papierosami. Wpadł w Konopkach


Mławscy policjanci z referatu przestępczości gospodarczej i korupcji, ujawnili nielegalną kontrabandę, wartą ponad 450 tysięcy zł. Zatrzymali 45-letniego mężczyznę, który posiadał wyroby tytoniowe bez wymaganej przepisami akcyzy. Mężczyzna, obywatel Rosji, handlował papierosami na terenie bazaru w Konopkach. Grozi mu wysoka grzywna i do 3 lat więzienia.


W sobotę, 29 grudnia, funkcjonariusze referatu przestępczości gospodarczej i korupcji ustalili, że mieszkaniec gm. Stupsk, obywatel Rosji, posiada, jak również handluje papierosami, bez wymaganej przepisami akcyzy.

Po sprawdzeniu informację potwierdzono. Policjanci ujawnili na terenie bazaru w Konopkach i w miejscu zamieszkania mężczyzny ponad 430 tys. sztuk pojedynczych papierosów. Łączna wartość zabezpieczonych wyrobów tytoniowych wyniosła ponad 450 tysięcy zł.

Nielegalne wyroby zostały zabezpieczone, a sprawca odpowie za przestępstwo karno-skarbowe, za które oprócz odpowiedzialności karnej grozi także wysoka grzywna.

źródło i fot. KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Eryk
Eryk
4 lata temu

Ruskie papierosy są potrzebne Polakom

Stas
Stas
4 lata temu

Niech sie wezma za dilerów narkotyków i dopalaczy

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x