Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Natalia Boras i Wiktor Bryks stypendystami burmistrza


Dwoje uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Mławie  w dniu 20 grudnia 2018 r. otrzymało Stypendium Burmistrza Miasta Mława. Za wybitne osiągnięcia naukowe została wyróżniona uczennica klasy 7b – Natalia Boras, zaś za osiągnięcia sportowe uczeń klasy 7e – Wiktor Bryks. Serdecznie gratulujemy sukcesów i życzymy jeszcze większych w nadchodzącym roku 2019.

źródło i fot.: SP 2

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Article Rating
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Asia
Asia
1 rok temu

Brawo Natalia!

Kuzyn
Kuzyn
1 rok temu

Brawo Natalia, tak trzymaj