Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Medal na pożegnanie


LG w Mławie ma już nowego prezesa. Zastąpił on dotychczas urzędującego w latach 2017-2018 prezesa Kun Jik Park. W związku z zakończeniem jego współpracy z władzami miasta burmistrz Sławomir Kowalewski zarządzeniem z dnia 19 grudnia przyznał mu medal  „Zasłużony dla Miasta Mława”.


ksp Mława
Reklama

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
9 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Ja ja
Ja ja
3 lata temu

Niech mu jeszcze na ptaszku powiesi

mlawoal
mlawoal
3 lata temu
Reply to  Ja ja

zapewne nie tylko to uczynil…

dzidek z bliska
dzidek z bliska
3 lata temu

Ciekawe, kto z mądrych Ratusza wymyślił, kolory tej koloratki, przy tym mlawskim odznaczeniu—przeciesz wystarczy tą koloratke odwrócić w prawo aby byla w pozio mie to wypisz wymaluj, zobaczymy barwy flagi HOLANDII. Sam się zastanawiam, czy w mlawskim ratuszu, pracują aż tacy dyletanci, przeciesz ta koloratka wymaga natychmiastowej zmiany!!!!!

z bliska--dzidek
z bliska--dzidek
3 lata temu

c.d–Szanowny Panie BURMISTRZU !! KOWALEWSKI!!—jak to wygląda aby przy medalu za zasługi dla naszego miasta Mławy , KTÓRYM HONORUJE PAN ZASŁUŻONYCH DLA NASZEGO MIASTA które leży gdzieś tam w POLSCE, była przypięta KOLORATKA W BARWACH HOLANDII. NIECH PAN NIE PRZENOSI NAM MŁAWY DO HOLANDII !!!!

Anonim
Anonim
3 lata temu

Marcin masz rację, czym on, ten dyrektor, zasłużył się dla Mławy? tym że dostali teren na swój zakład w specjalnej strefie ekonomicznej i dzięki temu mają większe zyski? czy tym, ze zatrudniają ludzi po najniższych kosztach i traktują ich niemal jak niewolników?
W Mławie mają raj na ziemi, straszyli wyprowadzką na Ukrainę – Ukraina sama do nich przyszła. Tylko zacierają ręce.

Marcin z Mławy
Marcin z Mławy
3 lata temu

Jeszcze mu (wymoderowano) wycałujcie to dalej będą myśleć że są zbawieniem dla Mławy.
Nie podoba mi się takie podlizywanie się obcym do tego Koreańczykom. Przecież oni tu mają biznes i z tego czerpią niemały zysk, a tu jeszcze medale, przyjęcia okolicznościowe….

dzidek z bliska
dzidek z bliska
3 lata temu

No tak pewnie nie zaprosili ciebie na to pozegnanie, i dkatego, piszesz z takim rozgoryczeniem, gdyby kazdy tak myślał jak ty to w Mławie, nic by nie było, a biznes jak wiesz polega na tym aby robić kasę.

Gom
Gom
3 lata temu

Tak tylko innych firm nie wpuszczają bo się boją Koreańczycy.

Jan
Jan
3 lata temu

A ciebie pewno zaprosili co….

9
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x