Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

 Fabrello, Szpręgiel, Stawiński i Wiwała. Koncert Noworoczny już 12 stycznia


Wraz z nastaniem kolejnego roku podejmujemy nie tylko nowe postanowienia i snujemy plany na przeszłość, ale zdarza się nam również pomyśleć, o tym jak chcielibyśmy spędzać czas wolny. Styczeń to miesiąc karnawałowych zabaw, a tradycją w wielu miastach są organizowane przez władze koncerty noworoczne. Nie inaczej jest również w Mławie.


ksp Mława
Reklama

Już 12 stycznia zapraszamy Państwa na Koncert Noworoczny 2019, który odbędzie się w I Liceum Ogólnokształcącym. Na scenie zaprezentują się znani Państwu artyści m.in. pochodzący z Mławy: Anna Fabrello, Robert Szpręgiel, Paweł Stawiński oraz Aleksandra Wiwała sopranistka Teatru Muzycznego w Łodzi. Towarzyszyć im będzie klasyczny kwintet dęty Favori. Całość poprowadzi Jacek Borkowski.

źródło: MDK Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x