Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

A może by tak zobaczyć Ogrody Światła Płocka?


Tych, którzy nie mają jeszcze planów na niedzielne popołudnie może skusi nieodległy w końcu Płock wystawą świątecznych iluminacji.


ksp Mława
Reklama

Tę świąteczną atmosferę w Płocku w tym roku dodatkowo podkreśla złożona z tysięcy lampek iluminacja nazwana Płockimi Ogrodami Światła. Iluminacja zdobi miasto i cieszy oczy codziennie, zwłaszcza po zmroku już od 8 grudnia, a czynna będzie do 6 stycznia.

red/ za serwiscodziennyPAP

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x