Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Policja zatrzymała podejrzanych o podpalenie domu w  Czaplicach Wielkich


Fot. KP PSP Przasnysz


Jak poinformowała KPP Przasnysz pożar domu w Czaplicach Wielkich (gm. Chorzele), który miał miejsce 22 grudnia był najprawdopodobniej wynikiem umyślnego podpalenia. W jego wyniku mieszkająca tam rodzina straciła cały dobytek. W związku ze zdarzeniem Policja zatrzymała dwóch mieszkańców gminy Chorzele.

W dniu 22 grudnia 2018r. około godziny 4:30 Komenda Powiatowa Policji w Przasnyszu została  powiadomiona o pożarze murowanego domu jednorodzinnego połączonego z oborą w miejscowości Czaplice Wielkie gm. Chorzele. W toku podjętych czynności policjanci zatrzymali dwóch mieszkańców gm. Chorzele znajdujących się w stanie nietrzeźwości (25 i 27 lat) podejrzanych o dokonanie podpalenia. Na wniosek Policji i Prokuratury wobec zatrzymanych Sąd Rejonowy w Przasnyszu 24 grudnia br. zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 2 miesięcy. Mężczyznom grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

red/ źródło infoprzasnysz.com

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x