Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Czujnik monitorowania jakości powietrza już działa w Czernicach Borowych


Czujnik został zamontowany w Czernicach Borowych na budynku Urzędu Gminy – jakość powietrza można monitorować na stronie www.oddychajnamazowszu.pl.


ksp Mława
Reklama

W ramach projektu zostały zainstalowane 3 urządzenia do monitorowania powietrza (pyłków PM 2,5, PM 10 i SO2) w Czernicach Borowych, Chorzelach i Opinogórze Górnej.

Przedsięwzięcie sfinansowano ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego w ramach projektu pn. Rozwój ekologii na Północnym Mazowszu, realizowanego przez Stowarzyszenie Rozwoju Ziemi Czernickiej – konkurs ofert, w obszarze „Ekologia i ochrona zwierząt oraz ochrona dziedzictwa przyrodniczego”.

red/źródło infoprzasnysz.com

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
4 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
xyz
xyz
3 lata temu

Kiedy czujnik w Mławie?

Adam
Adam
3 lata temu

Oczywiście jakość powietrza w Czernicach pozostawi wiele do życzenia, co tu dopiero wymagać od Warszawy?!
Widać czym palą ludzie w piecach jak jest termin odbioru śmieci, rodzina 5osobowa wystawiapo jednym dwa worki a reszta w powietrze.
i tak w każdej wsi, ten co dba o środowisko to go nie widać, a reszta czarny dym z kominów aż zatyka

Lili anna
Lili anna
3 lata temu
Reply to  Adam

Wszędzie jest jednakowo, lepiej jak śmierdzi z komina, niż obornik czy gnojówka na wsi.
Ot naród

air show
air show
3 lata temu

U nas w Mławie taki czujnik nie jest potrzebny. Powietrze wszak czyściutkie, niebawem powstaną tężnie i tylko patrzeć, jak nasza (najdroższa, bo 500 minus nie wprowadzili) rada miasta wprowadzi opłatę klimatyczną. Po prostu Ciechocinek bis 😉

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x