Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wszyscy przenieśli się do stajenki by przeżyć cud narodzenia


Boże Narodzenie to najpiękniejszy i najbardziej oczekiwany okres w roku. Zgodnie z wielowiekową tradycją obchodzimy je niezwykle uroczyście. Również w Szkole Podstawowej nr 3 w Mławie przygotowywano się do tego dnia bardzo starannie. Już od progu można było podziwiać szopkę bożonarodzeniową oraz posłuchać kolęd.

ZS nr 1 kursy Mława
Reklama


21 grudnia społeczność uczniowska przygotowała jasełka. Uczniowie przedstawili polskie tradycje i zwyczaje związane z wigilią, a następnie za sprawą aniołów wszyscy przenieśli się do stajenki by przeżyć cud narodzenia. W tym dniu rozstrzygnięto także konkurs na najładniejszą bombkę zorganizowany przez Samorząd Uczniowski.

Jasełka pozwoliły poczuć rodzinną atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia i rozpocząć wspólne świętowanie  narodzin Zbawiciela.

źródło i fot. SP 3

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x