Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Wszyscy przenieśli się do stajenki by przeżyć cud narodzenia


Boże Narodzenie to najpiękniejszy i najbardziej oczekiwany okres w roku. Zgodnie z wielowiekową tradycją obchodzimy je niezwykle uroczyście. Również w Szkole Podstawowej nr 3 w Mławie przygotowywano się do tego dnia bardzo starannie. Już od progu można było podziwiać szopkę bożonarodzeniową oraz posłuchać kolęd.


ksp Mława
Reklama

21 grudnia społeczność uczniowska przygotowała jasełka. Uczniowie przedstawili polskie tradycje i zwyczaje związane z wigilią, a następnie za sprawą aniołów wszyscy przenieśli się do stajenki by przeżyć cud narodzenia. W tym dniu rozstrzygnięto także konkurs na najładniejszą bombkę zorganizowany przez Samorząd Uczniowski.

Jasełka pozwoliły poczuć rodzinną atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia i rozpocząć wspólne świętowanie  narodzin Zbawiciela.

źródło i fot. SP 3

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x