Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
koparki koparko-ładowarki szkolenia kursy egazmina państwowy Mława
Logo
meblolux

Wszyscy przenieśli się do stajenki by przeżyć cud narodzenia


Boże Narodzenie to najpiękniejszy i najbardziej oczekiwany okres w roku. Zgodnie z wielowiekową tradycją obchodzimy je niezwykle uroczyście. Również w Szkole Podstawowej nr 3 w Mławie przygotowywano się do tego dnia bardzo starannie. Już od progu można było podziwiać szopkę bożonarodzeniową oraz posłuchać kolęd.


21 grudnia społeczność uczniowska przygotowała jasełka. Uczniowie przedstawili polskie tradycje i zwyczaje związane z wigilią, a następnie za sprawą aniołów wszyscy przenieśli się do stajenki by przeżyć cud narodzenia. W tym dniu rozstrzygnięto także konkurs na najładniejszą bombkę zorganizowany przez Samorząd Uczniowski.

Jasełka pozwoliły poczuć rodzinną atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia i rozpocząć wspólne świętowanie  narodzin Zbawiciela.

źródło i fot. SP 3

« 1 z 2 »
Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500