Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Świętowali z alkoholem. Potem siedli za kierownicę


Dwóch nietrzeźwych kierowców zatrzymała podczas Świąt Bożego Narodzenia mławska policja.Jeden kierował mercedesem w Mławie, drugi na trasie Kluszewo – Szydłowo.

– We wtorek 25 grudnia, około godziny 19:00, w Mławie na ul. Andersa patrol policji zatrzymał Adrian G., mieszkańca pow. mławskiego. Mężczyzna kierował samochodem marki Mercedes Benz, mając w organizmie ponad 0,95 promila alkoholu. Z kolei w środę 26 grudnia, około godziny 15:00, na drodze nr 544, relacji Kluszewo – Szydłowo, policjanci zatrzymali Radosława K., mieszkańca pow. mławskiego. Mężczyzna kierował samochodem, marki Daewoo Lanos, mając w organizmie ponad 2,84 promila alkoholu -podaje mł. asp. Aneta Prusik KPP Mława.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

3
KOMENTARZE

avatar
1500
ett
Gość
ett

raz złapanego można już spoko monitorować nawet jakby zmienił kartę SIM w telefunie – jak mi chto zapłaci to ja mogę to skutecznie załatwić i milion milicjantów i innych strażników pódzie na trawkę zielonom !!!

Anonim
Gość
Anonim

Pi… jak potłuczony.

every
Gość
every

Ponad 2,84 promila alkoholu… to trzeba by było pozostawić bez komentarza.
Moim zdaniem od razu dożywotnio zabrać prawo jazdy.
Wsiadać za kółko w stanie, gdy się już na dwóch nogach utrzymać nie można, to jest szczyt bezmyślności. Drugi też niewiele lepszy. Powinni dostawać za karę prace na rzecz swojej gminy czy miasta prace społeczne w specjalnym kombinezonie z napisem „za jazdę po pijaku” albo „potencjalny morderca”