Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Light Team nie gra. Joker nadal liderem


Już drugi mecz z udziałem Light Team nie odbył się w wyznaczonym terminie. Na razie są przełożone na inny termin, ale nie wiadomo, jak potoczą się losy debiutantów. Kolejną szansę na powrót do rywalizacji mają 9 stycznia, zmierzą się wówczas z obrońcami tytułu.


Mistrzowie do zmagań z outsideream przystąpią w bojowych nastrojach – tuż przed świętami wypunktowali z łatwością konkurentów z FC Kępy. Po dublecie skompletowali Michał i Robert Smolińscy. Do siatki w obozie zwycięzców pocelował także Karol Rychlewski. Honor pokonanych uratował Nataniel Żółtowski.

Liderem pozostał Joker, który nie dał żadnych szans Czarnej Elce. Na listę strzelców wpisali się Zbigniew Krystkiewicz (dwa razy), Jarosław Krystkiewicz oraz Karol Roniewicz. Natomiast na pozycję wicelidera awansowała druga ekipa Oldboyów. Z Marco przegrywała już 0:2 (celne strzały Kamila Mola i Krzysztofa Stępki), ale zaliczyła kapitalny finisz. Strzeliła aż pięć bramek – ich autorami byli Hubert Lemanek (2), Paweł Olszewski, Piotr Król oraz Sławomir Gołębiewski.

Najwięcej, bo aż jedenaście goli padło w konfrontacji Easy Net-u oraz ZTiR-u. Królem polowania okazał się Bartosz Głowacki. Skompletował hat-tricka, ponadto skutecznymi strzałami popisali się Artur Krajewski, Marcin Karwowski, Tomasz Włodarski, Dawid Biranowski, Paweł Łukasik, Piotr Kacperowski, Radosław Lipiński oraz Kamil Skierkowski.

IV seria: FC Kępa – Zielone Miasto 1:5, Joker – Czarna Elka 4:0, ZTiR – Easy Net 7:4, Light Team – Oldboy – przełożony, Oldboy 2 – Marco 2:5

Najlepsi snajperzy: 8 – Artur Krajewski (Easy Net), 7 – Paweł Olszewski (Oldboy II)

Piąta kolejka (9 stycznia): Easy Net – Oldboy 2, Czarna Elka – FC Kępa, Oldboy – ZTiR, Zielone Miasto – Light Team, Marco – Joker

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x