Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
koparki koparko-ładowarki szkolenia kursy egazmina państwowy Mława
Logo
meblolux

Wigilia minęła spokojnie, ale na drogach ślisko!


W tym roku aura jest dla nas łaskawa i mamy Świętą Bożego Narodzenia ze śniegiem. Biały puch sprawił, że od razu mamy taki bardziej świąteczny nastrój. Co prawda opady sprawiły, że na drogach zrobiło się ślisko, ale na szczęście Wigilia minęła spokojnie.

jmj7 czyszczenie kostki brukowej i elewacji Mława i okolice
Reklama


Mławscy strażacy – jeżeli nie liczyć jednego wyjazdu do palącego się śmietnika przy cmentarzu – nie musieli interweniować więcej ani razu.  Dziś na głównych drogach już pojawiły się piaskarki, apelujemy jednak do kierowców ale i pieszych o zachowanie szczególnej ostrożności. Oby dla wszystkich te święta były spokojne i wesołe!

red.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500