Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Wigilia minęła spokojnie, ale na drogach ślisko!


W tym roku aura jest dla nas łaskawa i mamy Świętą Bożego Narodzenia ze śniegiem. Biały puch sprawił, że od razu mamy taki bardziej świąteczny nastrój. Co prawda opady sprawiły, że na drogach zrobiło się ślisko, ale na szczęście Wigilia minęła spokojnie.


ksp Mława
Reklama

Mławscy strażacy – jeżeli nie liczyć jednego wyjazdu do palącego się śmietnika przy cmentarzu – nie musieli interweniować więcej ani razu.  Dziś na głównych drogach już pojawiły się piaskarki, apelujemy jednak do kierowców ale i pieszych o zachowanie szczególnej ostrożności. Oby dla wszystkich te święta były spokojne i wesołe!

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x