Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Ktoś włamał jej się na fb. Rozesłał wiadomości z prośbą o wpłaty pieniężne


O tym, że trzeba być ostrożnym przy poruszaniu się w sieci powszechnie wiadomo. Coraz to jednak zdarza się przypadek, potwierdzający tezę, że baczną uwagę zwracać trzeba na podejrzane wiadomości, posty i maile.


W miniony piątek mieszkanka gm. Szydłowo, zgłosiła, że nieznany sprawca po uprzednim włamaniu się na profil na portalu społecznościowym Facebook, wysłał w jej  imieniu do znajomych prośby o pożyczkę pieniędzy.  W wiadomościach tekstowych  była prośba by wpłacać kwotę 430 zł i znajomi z Facebooka dokonywali takich wpłat. Trwają czynności policji zmierzające do ustalenia sprawcy.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x