Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!


Nie można wyobrazić sobie Szkoły Podstawowej nr 7 bez wystawiania przez jej uczniów tradycyjnych bożonarodzeniowych jasełek. 20 grudnia zgromadzili się uczniowie, nauczyciele i rodzice, aby wspólnie wejść w atmosferę Bożego Narodzenia.


ksp Mława
Reklama

Jak co roku aktorami byli uczniowie naszej szkoły – przedstawiciele klas IV b, IVd, Ve, Vs, VIIe i II a. Nasi artyści w pięknych strojach przybliżyli sens narodzenia Pana oraz czasu oczekiwania na Jego przyjście. Zabrzmiały kolędy , pastorałki, pojawili się Maryja z Józefem, aniołowie, pasterze, królowie. Uroku całemu przedstawieniu dodały dziewczynki i chłopcy z klasy II a. Dziewczynki wykonały taniec aniołów, a chłopcy przebrani za zwierzątka asystowali w szopce.

Wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienia tej uroczystości bardzo dziękujemy i życzymy Wesołych i Bożych Świąt!

red/źródło i fot. SP 7

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x